Frantsiisivõimalused

Miks juba tegutsev kinnisvarabüroo peaks ostma RE / MAX frantsiisi!
Soovite oma äri laiendada?

Tänapäeva globaalsete kaubamärkide maailmas on väikestel kohalikel ettevõtetel palju vähem arenguvõimalusi kui suurtel. Iga ärimees puutub kokku küsimusega, millised on tema arenguvõimalused ning milliseid nendest valida, et äri oleks edukas. Üks võimalikest vastusevariantidest on FRANTSIIS s.o. Teie olemasoleva äri laiendamine, rakendades ajaproovile vastupidanud ärimudelit, tõhusaid tehnoloogilisi lahendusi, rahvusvahelist kaubamärki ja suhteid.

Soovite suurendada oma turuosa?
Ostes RE/MAX frantsiisi, laiendate oluliselt oma kliendibaasi, olles suurima ja tõhusaima soovitustesüsteemi osaks maailmas. Tänu sellele on Teil võimalik teha koostööd rohkem kui 135 000 RE/MAX maakleriga enam kui 115 riigis. Liitudes meie tiimiga on Teil võimalus kasutada maailma suurimat objektide otsingusüsteemi.

Otsite head kontseptsiooni ja tuntud kaubamärki?
RE/MAX brändi ärikontseptsioon on üles ehitatud frantsiisivõrgustikule, mis võimaldab igal hakkajal ja edukal äriinimesel luua oma RE/MAX kaubamärki kandev kinnisvarabüroo, kasutades selleks RE/MAX pikaaegseid kogemusi ja koolitusprogramme. RE/MAX bürood töötavad põhimõttel: Each office independently owned and operated.
Liitu meiega ja Te saate enda kasutusse RE/MAX kaubamärgi, registreeritud logod ja tõhusa koolitusprogrammi.

Kas Sinu kaubamärk on piisavalt nähtav?
RE/MAX kinnisvarabüroode poolt tehtud ja tehtav turundustegevus kasvatab automaatselt ka Sinu nähtavust, mis tähendab võimalust alustada oma kinnisvarabüroo tegevust minimaalsete turunduskuludega.

Raske värvata uusi tiimiliikmeid?
RE/MAX kontseptsiooni rakendamine lubab Teil oma maakleritele pakkuda suurima töötasu võimalusi, anda neile lisatoetust ja rohkem teenuseid. Globaalsel kinnisvaraturul on RE/MAX tuntud kui parimaid maaklereid omav ettevõte ning iga uus frantsiisiomanik saab endalesama reputatsiooni.
RE/MAX kui kaubamärk juba iseenesest aitab Teil oma meeskonda värvata parimad maaklerid ja neid seal hoida.

Parimaid ja produktiivseimaid maaklereid on raske hoida?
Oleme pidevalt juurutamas uuendusi aitamaks maaklereid nende äri laiendamisel. Suurt edu saavutanud RE/MAX soovitustesüsteem annab maakleritele võimaluse rohkem tulu teenida. RE/MAX on teatud oma maaklerite tunnustamisprogrammide poolest, kus parimaid saavutusi premeeritakse erinevate auhindadega. Kõik see annab lisamotivatsiooni töötada ja aitab neid ettevõttes hoida.

Hoolitsete oma maaklerite karjääriarenduse eest?
Maaklerite karjääriarendus nõuab pidevat motivatsiooni ja progressiivet koolitust. Ostes RE/MAX frantsiisi Te mitte ainult ei liitu maailma parimate maaklerite tiimiga, vaid saate endale ka võimaluse kasutada meie progressiivseid, Euroopa turule kohandatud koolitusprogramme, tehnoloogiaid, osaleda rahvusvahelistel konverentsidel ja laiendada omavahelisi suhteid.

Olete mures büroo üha suurenevate kulude pärast?
RE/MAX frantsiisiomanikel on võimalus kasutada lahendust, kus maaklerid kannavad teatud osa kinnisvarabüroo kuludest, seejuures võib maakleri teenimisvõimalus ulatuda kuni 80% väljateenitud vahendustasust.

Soovite jääda sõltumatuks ja iseseisvaks, aga samas kasutada juhtiva rahvusvahelise brändi eeliseid?
Enamus väikestest kinnisvarabüroode omanikest mõtleb nii: „Soovin olla piisavalt väike, et tunneksin hästi kohaliku turu eripära ja samas piisavalt suur, et võiksin oma maakleritele pakkuda samasuguseid tingimusi ja teenuseid, nagu suured ettevõtted“. Vali RE/MAX ja saavutad mõlemad eesmärgid. Meie eesmärgiks on anda teile vahendid, mis võimaldavad Teil äri laiendada kuid samas reageerida paindlikult kohalike turutingimuste muutustele. Kõik meie bürood on sõltumatud ja tegutsevad iseseisvalt.

Teid hirmutavad uued väljakutsed? Lähme neile vastu üheskoos!
Tänapäeval on kliendid muutumas üha nõudlikumaks. Seega puutuvad kõik kinnisvarabürood kokku tõsiste väljakutsetega: maaklerite leidmine ja hoidmine, motiveerimine ja koolitamine; kasvavate tegevuskulude minimeerimine; konkuretsieeliste kasvatamine; uute kasvu- ja arenguvõimaluste otsing. Pahatihti jäävad väiksemates büroodes väljakutsetele lahendused leidmata. RE/MAX näeb antud väljakutsetes alati uusi võimalusi, leides lahendused eelkõige tänu erinevate RE/MAX kinnisvarabüroode kogemuste jagamisele. RE/MAX läheb väljakutsetele vastu alati üheskoos.


PÖÖRDUGE MEIE POOLE:
RE/MAX Estonia
Paldiski mnt 5, 10137 Tallinn, Eesti
[email protected]
www.remax.ee