RE/MAX Estonia
Paldiski mnt 5
10137 Tallinn, Harjumaa
E-mail: [email protected]
RE/MAX Europe
www.remax.eu

RE/MAX International
www.global.remax.com


VÄÄRTUSED JA FILOSOOFIA

RE/MAX filosoofia: indiviidi edu aitab kaasa kogu organisatsiooni edule. Pakkudes nii omanikele kui maakleritele iseseisvust ja samas ka tuge, et professionaalsel tasemel areneda ning kvaliteetset tööd teha, on RE/MAX muutunud turu liidriks ning on seetõttu selle ala parim frantsiis, mida osta. Kuna RE/MAX muudkui kasvab, tõmbab ta ka iga aastaga ligi üha üha paremaid ja kvaliteetsemat teenust pakkuvaid töölisi.


Professionaalne visioon

Dave ja Gail Linigeri idee edendada töökeskkonna tingimusi, töötajate palka ja nende teenindusoskusi, et nende edu võimalused suureneksid on endiselt RE/MAX põhiline eesmärk, kuna see keskendub nii töötaja kui kliendi heaolule. Eelnev on tuntud kui “RE/MAX Professionaalsuskultuur”.


Innovatiivne kontseptsioon

RE/MAX kontseptsioon on: „Töötada enda eest, kuid mitte üksi.“ Igal töötajal on oma eesmärk, milles edukas olla: regionaalne juhataja aitab omanikel palgata, koolitada ja toetada maaklereid. Omanikud motiveerivad oma töötajaid ja toetavad neid iga kinnisvaraga seotud ettevõtmisel.


Kaval süsteem

„Kõik võidavad” strateegia on alus edule, kuna annab pidevalt arenguvõimalusi, millest saavad kõik kasu. Keskkonnas, kus kõik keskenduvad oma spetsiifilistele ülesannetele ja eesmärkidele, saavad töötajad usaldada teisi oma osa täitmisel: regionaalsed juhatajad töötavad turu suurenemise eest, omanikud juhendavad oma töötajaid ning maaklerid teevad kvaliteetset tööd klientidega, kes vajavad nende professionaalset abi.


Alati kõigile avatud

Regionaalsed omanikud ja juhatajad aitavad kinnisvarabüroode omanikke (ehk globaalse kasvu selgroogu) oma töötajate toetamisel ja motiveerimisel. Omanikud teevad ettepanekuid erinevateks äriplaanideks ning pakuvad võimalusi ning vastutasuks keskenduvad maaklerid sellele, et kliendid saaksid maksimaalselt heal tasemel teenuse.


Töötame enda eest, kuid mitte üksi

RE/MAX bürood töötavad sõltumatult, aga te pole mitte kunagi üksi oma igapäevase tööga ega ka pika-ajaliste äriplaanidega. RE/MAX Euroopa lai võrgustik on alati selja taga, kes aitab nii koolituste, soovituste, reklaami, tehnoloogia ja administratsiooniga. See kõik aitab teil oma täispotentsiaali saavutada, keskendudes teie büroo spetsiifilistele oskustele.


Teie töö - teie tasu

Ilmselgelt tahate tehingut tehes maksimaalset kasu saada. RE/MAX'iga maksate ainult juhtimistasu ja jagate igakuiseid üldkulusid. Maksimaalse töötasu jääb aga teile ning peale selle pakub RE/MAX loendamatuid koolitusprogramme ja mitmeid teenuseid. Kõik see on arendatud selleks, et te saaksite maksimaalse tasu enda tehtud töö eest.


Teie plaanid ja eesmärgid

RE/MAX kinnisvarabüroode omanikud ja maaklerid koostavad ise oma tööplaanid ja eesmärgid (kaasa arvatud tulu). See lubab teil töötada soovitud tasemel ja oma võimetele kohaselt. Te ei pea ootama otsustele heakskiitu. Vastupidi – RE/MAX toetab teie innovatiivseid ideid, kuna see suurendab ka produktiivsust.


Muuda oma ideed personaalseks

RE/MAX frantsiisisaajal on lubatud olla oma reklaamiga loominguline. See aitab teil välja selgitada, mis on parim viis investeerida oma sõltumatu firma ülesehitusse. Olge uuenduslikud! Peale personaalse reklaami toetamise, tegeletakse ka hariduslike programmidega, et rahuldada kõik vajadused ja kohaneda tehnoloogiaga – kõik selleks, et efektiivsemalt kinnisvara müüa.


Teie müük – teie valik

RE/MAX'iga ei pea te muretsema tehnoloogia, palgalehtede, tehingute arvete, reklaamisüsteemide kohandamisega oma ärile. RE/MAX süsteem lubab teil keskenduda müügile ja annab teile vabanduse valida oma eelistused. Teil on õigus valida ise, kas soovite tegeleda elamute, kaubanduslike hoonete, korterite, majade, luksuslike kodude, maa müümiste või hoopis kinnisvara üürimisega.


Piiritu uhkus

RE/MAX organisatsiooniga on teie edu piirideks vaid teie enda võimed, sihikkindlus ja töövõime. Peale selle on teil toetus arendada oma äri selle täispotentsiaalini. Saades edukaks ettevõtjaks, annab see teile nii austust oma ala parimatelt kui uhkustunde iseendas, mis tuleneb võimalusest jääda sõltumatuks! Liitu RE/MAX Estonia perekonnaga juba täna!


Parimad Korporatiivsed Põhimõtted

RE/MAX eripära – Professionaalsuskultuur

RE/MAX tahab muuta maailma kinnisvaraäri. See ongi see, mis RE/MAX'i teistest eristab: muuta seda, kuidas kinnisvara tehinguid läbi viiakse. Omanikud annavad oma maksimaalse toetuse maakleritele, kes pakuvad professionaalset ja kindlat teenust oma klientidele, kes teevad suure sammu oma elus: ostavad, müüvad või rendivad kinnisvara. RE/MAX võrgustik on laialdane, nagu ka meie pakutud ressursid, mis aitavad teil ühendust võtta teiste RE/MAX maakleritega. Korporatsioon on RE/MAX kontseptsiooni lahutamatu osa. Läbi selle nii-öelda professionaalsuskultuuri tunnevad ja tunnustavad RE/MAX partnerid üksteist.


Eetikakoodeks

RE/MAX eetikakoodeks võtab kokku oodatava RE/MAX omanike ja maaklerite professionaalse käitumisviisi. Selline eetikakoodeks on ainulaadne kinnisvara alal – see nõuab ausust, õiglust, vastutust, standardite hoidmist, mille eest seisab iga RE/MAX liige.