RE/MAX TEAVE

RE/MAX frantsiisisüsteem ei ole kunagi paigalseisus, vaid see on pidevas arengus, kohandudes samal ajal suurepäraselt turutingimustega.

RE/MAX maaklerite eeliseks on see, et me pakume optimaalset toetust teie frantsiisiprojektile selle arenemisstaadiumis: müügiseminarid ja kõnetreeningud maakleritele ning unikaalne RE/MAX Eeliste Süsteem on võimsad vahendid, mis aitavad teil konkurentide seas edu saavutada.

Maaklerid saavad kasu süsteemist, mis on juba aastakümneid edukas olnud kogu maailmas. Nii geo-talupidamise kontseptsioonid, professionaalsed lähenemised turuülevaate saamiseks, pretensioonide käitlemise treeningud, kõrgtaseme müügikoolitused, loendite presentatsioonivahendid kui ka 24/7 ligipääs RE/MAX Eeliste kontspetsioonile tagavad, et RE/MAX maaklerid on igati valmis mis tahes väljakutseteks turul.

RE/MAX kliendikogemus
Ligi 600 miljonit inimest vajab kodu. RE/MAXi jaoks tähendab see 600 miljonit võimalust, millega kaasneb eesmärk olla alati kõikidest kõige parem. RE/MAXi igal kliendil on õigus saada parimat võimalikku teenindust ja valikut. See on võimalik ainult siis, kui meie kontoriomanikud ja maaklerid on turul parimad.

RE/MAX maksimaalse komisjoni mudel
Soovime, et meie maaklerid investeeriksid oma ettevõttesse, kuna me oleme veendunud, et see on parimaks motiveerijaks meie partneritele. Just seda võimaldabki RE/MAX maksimaalse komisjoni mudel — iga edukas tehingusõlmimine RE/MAX-iga tähendab maksimaalset kasu maakleri enda ettevõttele.

„RE/MAX eelise“ programm
See ulatuslik programm (www.theremaxadvantage.eu) pakub maakleritele parimat võimalikku tuge, mis puudutab ettevõtluse arendamist, online-koolitusi ja väljaõpet. Kliendiandmed, seminarid, reklaamdokumendid, müüginõuanded, värbamisstrateegiad ja palju muud on kättesaadavad ööpäevaringselt seitse päeva nädalas.

RE/MAX EUROversity
Et tagada RE/MAX koolitusstandarditele vastavuse järjekindlus ja kaasajastatus üle kogu Euroopa, on loodud RE/MAX EUROversity, mis pakub kõike selleks vajalikku — aastaringselt toimuvaid koolitusi ja täiendõpet teie koolitajate jaoks. RE/MAX EUROversity´l on oma kanal YouTube´is ja peatselt ka oma avalik kodulehekülg. Eesmärgiks on luua suhtlusplatvorm kõikide meie koolitajate ja varustajate jaoks. Lisaks informeerib koduleht üldsust ka RE/MAXi karjäärivõimalustest kinnisvaraprofessionaalidele. See aitab teil kutsuda noori haritud inimesi kaaluma karjääri kinnisvaravaldkonnas.

RE/MAX muudab kinnisvara müümise viisi Euroopas
RE/MAX koostöömudel on juba tõestanud oma edukust kogu maailmas ning me liigume järjekindlalt edasi. See tähendab, et RE/MAX maaklerid ja agendid hakkavad mängima üha suuremat rolli turul — kui mitte muul põhjusel, siis tänu oma suurepärasele väljaõppele. Kliendid ootavad esmaklassilist teenindust. RE/MAX jätkab kvaliteeti investeerimist igas valdkonnas, et võita kliente just kvaliteedi kaudu.