KAUBAMÄRK:

RE/MAX on õige valik!
RE/MAX kliente ühendab nende soov leida koht, mida nad saavad koduks kutsuda. Nad vajavad professionaalset nõu nii kinnisvara ostmise kui müümise protsessil. Üle maailma toimub pidevalt sadu ja sadu kinnisvara tehinguid, mida viivad läbi professionaalsed kinnisvara maaklerid.

Sellegipoolest tehakse suur protsent kinnisvara tehinguid ilma professionaalsete oskustega maaklerita. Selline olukord tekib, kuna klient tunneb, et hind ei vääri teenust. RE/MAX hind on konkurentsivõimeline ja võrdeline kvaliteediga.

RE/MAX maaklerid hoiavad klientidega ühendust ka pärast tehingut. Meie töötajate eesmärk on saada kliendid terveks eluks. Kuna maaklerid tunnevad kohalikku turgu, saavad nad ka uusi RE/MAX võrgustikuga liitujaid mitmeti aidata.

KAUBAMÄRGI VÄÄRTUSED
Juhtiva kaubamärgi eelised
RE/MAX Euroopa kasutab mitmeid kaubamärgi reklaamimise strateegiaid – kui välismaine reklaam kindlustab ülemaailmse tuntuse, siis riigisisene reklaam toob tähelepanu kohalikule frantsiisi omanikule. Reklaamivõtted on efektiivsed ning kohandatud Euroopale, et meie juhtiv kaubamärk tooks frantsiisi omanikule võimalikult suurt kasu.
 
RE/MAX visuaalse reklaami tugevus
Kui büroode omanikelt või maakleritelt küsida esimest mõtet, mis seostub RE/MAX organisatsiooniga, siis tavaliselt vastatakse: „Kuumaõhupall.“ Loomulikult on organisatsioonil ka palju muid tähelepanuväärseid aspekte, kuid kuumaõhupall on ilmselt tuntuim reklaam. Kliendid tunnevad RE/MAX kuumaõhupalli tunnusmärgi ära juba enne, kui maakler end tutvustab. Kuumaõhupall esindab ideaalselt RE/MAX ideid, mis kätkevad endas uuendusmeelsust ja juhivõimeid, kuid samas peegeldades vabadust olla sõltumatu ettevõte, mida juhendab ja aitab globaalne organisatsioon.

Mitte keegi ei müü rohkem kinnisvara kui RE/MAX

Oleme selle fakti üle äärmiselt uhked. See on aga vaid üks mitmetest loosungitest, mida RE/MAX partnerid kasutada võivad. RE/MAX on välja arendanud mitmeid juhtlauseid, mis tõmbavad tähelepanu RE/MAX võimsale ja efektiivsele kinnisvara võrgustikule.

Sponsorlus
1990.aastatel hakkasid firmad oma tuntuse suurendamiseks spordiürituste reklaami kasutama. RE/MAX Euroopa on püsivalt sponsoreerinud rahvusvahelisi spordiüritusi (näiteks Vormel 1, jalgpall, suusatamine, Nordic Skiing, golf jne). Selline reklaam tugevdab nii RE/MAX globaalset positsiooni kui frantsiisivõtjate tuntust, mis omakorda tõstab RE/MAX sõnaõigust kinnisvara vallas.

Personaalne reklaam
Enese reklaam on üks RE/MAX vabadustest, innovatiivsus ja jõulisus on pigem julgustatud kui piiratud. Frantsiisivõtjad võivad oma kampaaniaid ise läbi viia, RE/MAX Euroopa Corporate Indentity on selleks, et suunata ja toetada. Ettevõtja reklaam peaks olema talle iseloomulik!

Kliendi tundmine
Kes oskaks paremini potentsiaalseid kliente meelitada kui kohalik maakler? RE/MAX lubab valida frantsiisivõtjale sobiva reklaami suuna – teie teate paremini, milline reklaam töötab! Sellise süsteemiga võidavad kõik – kui kliendid suhestuvad teiega, suhestavad nad ka RE/MAX organisatsiooniga, mis suurendab RE/MAX usaldust frantsiisivõtja vastu.

KAUBAMÄRGI TURUNDUS
RE/MAX kaubamärgi turundus

Kliendid kipuvad kasutama meelsamini tuntud kaubamärkide teenuseid. RE/MAX on ostjatele tuttav ja teatud kui kvaliteetne ja püsiv kaubamärk. RE/MAX panustab oma maine hoidmiseks nii reklaami kui suhtlemisviisi klientidega. Ühinedes, saate rohkem informatsioon sponsorluse, ürituste, turundusmaterjalide kohta ning ka ulatuslikke suheteid ajakirjandusega.