RE/MAX Estonia
Valukoja 8, Öpiku maja
11415 Tallinn Harjumaa
E-mail: [email protected]

RE/MAX Europe
www.remax.eu
RE/MAX International
www.global.remax.com

MIKS RE/MAX?


40 aastat edukalt kasvav ja maailmas esikohal olev sõltumatute kinnisvarabüroode võrk
RE/MAX laieneb pidevalt alates oma asutamisaastast 1973 a. Keegi maailmas ei müü rohkem kinnisvara kui RE/MAX. Ajakiri Entrepreneur hindas RE/MAX brändi kui parimat ja kõige kiiremini arenevat frantsiisi kinnisvaraalal. Ainult mõni üksik rahvusvaheline kompanii võib tunda uhkust sellise edu üle. Pea 115 000 maakleriga enam kui 100 riigis, sooritab RE/MAX igal aastal üle miljoni kinnisvaratehingu. RE/MAX on ainuke kinnisvara ettevõte, mis on kantud Howard Rothmani 2001 a. ilmunud raamatusse „50 ettevõtet, mis on muutnud maailma” (“50 Companies That Changed the World”). RE/MAX ajalugu on samuti mainitud Emily Ross ja Angus Holland bestselleris „100 parimat äriideed ja nende loojat” („100 Great Businesses and the Minds Behind Them”).Tunnustatud kontseptsioon ja kaubamärk
Tuntud ja tunnustatud kaubamärgi loomine võib võtta aastakümneid. RE/MAX brändiga liitumise suurimaid eeliseid on, et saate koheselt ettevõtte kasutusse maailmas tunnustatud kaubamärgi ja ärikontseptsiooni.

Rahvusvaheline soovituste süsteem
RE/MAX soovituste süsteem on saavutanud suurt edu. Eri riikide maakleritel on võimalus teha koostööd, saates olemasolevaid kliente teineteise juurde ning jagada vahendustasu. Sellest tulenevalt on kliendi vajadused paremini rahuldatud, nende ring laieneb, sooritatakse rohkem tehinguid ja saadakse suuremaid tulusid.
RE/MAX maakleritel on juurdepääs maailma suurimale kinnisvaraobjektide andmebaasile.

Edukas koolitussüsteem
Bürooomanikele ja maakleritele pakub RE/MAX edukat koolitusprogrammi ja pidevaid enesetäienduse ning karjääriarenduse võimalusi: seminare, praktilisi ülesandeid, videomaterjale ja iseseisvaid kaugõppevõimalusi (RE/MAX Mainstreet, RE/MAX Euroversity, RE/MAX Advantage ). Koolitustega antakse maakleritele võimalus pidevaks enesetäienduseks jagades maailma parima RE/MAX tiimiliikmete ja turuekspertide kogemusi, suurendades seeläbi maaklerite müügimahtu.

Reklaam ja turundus
RE/MAX kasutab reklaamiks igal aastal rohkem kui 1 miljard USA dollarit kogu maailma mastaabis. Toetatakse erinevaid heategevusorganisatsioone ning ülemaailmseid spordiüritusi (UEFA jalgpalli meistrivõistlused, ,,Long Drive“ ülemaailme golfi meistrivõistlused jt). RE/MAX Estonia kasutab regionaalse turundusfondi vahendeid, reklaamimaks brändi Eesti regioonis.