Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004
Katrin Kuusma - RE/MAX Aaba Kinnisvara

Katrin Kuusma

RE/MAX Aaba Kinnisvara

OfficeOf RE/MAX Aaba Kinnisvara - Tartu linn Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

+37253541283 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

OfficeOf RE/MAX Aaba Kinnisvara - Tartu linn Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004
Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Katrin Kuusma

IGALE POTILE LEIDUB KAAS !

Kui olin 6 a plikatirts, armastasin käia kohalikus leivalõhnalises külapoekeses müüjale abiks ja klõbistada arvelaual. Juba siis teadsin, et minu elukutse saab olema seotud müügiga. Selle veendumisega olen omandanud müüja elukutse, peale seda kõrghariduse esimeses astmes kaubandus-ökonoomika eriala ning pannud taskusse magistrikraadi ökonoomikas-ettevõtluses. Minu siht on olnud sirge ja selge - kõik lisaõpingud on suunatud inimpsühholoogiale, turundamisele ja lõpuks ka kinnisvara eripäradele. Olen edukalt töödanud klienditeenindajana ja müügijuhina enne kui leidsin enda tõelise armastuse - kinnisvara!

Alati teen objekti müügi korral põhjaliku ettevalmistuse ning müügitekste kirjutan hoolega ja pühendunult. Annan endast parima, et just minu kliendi objekt teistest erineks ja silmatorkaks sest hallist massist eristumine on üheks müügiperioodi lühendavaks faktoriks!

Lisaks tohutule uudishimule oma erialaste teadmiste suunas, proovin leida/säilitada eneses ka lapselikku loovust ja lootust! Mina usun kindlalt, et igale potile leidub kaas ja igale kinnisvara objektile ostja!

Kuna olen Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige, annan oma panuse viies läbi erinevaid kinnisvaraga seotud projekte! Näiteks korraldan erinevaid seminare kinnisvaraga seonduvatel teemadel ja viin koolides läbi 1-2 klassile suunatud õpiprojekte. Lastele kujundasin kinnisvara õpivihiku. Olen kirjutanud arvamusartikleid ja ühiskonna aktiivse liikmena annan ülevaateid enda piirkonna tähtsamatest kinnisvarauudistest.

MIDA KIRJUTAVAD KLIENDID MINUST?
HELENA JA URMAS:
"Kompetentsus, asjalik, rõõmsameelne,avatud koostööle,täiuslik oma kutsetöös. Ta teeb oma tööd suurepäraselt!"

URVE: "Katrin korraldas kõik korteri müügiga seotu, leidis kiirelt ostja ning ajas ladusalt korda vajalikud dokumendid ning lepingud. Ka ostja mured said kõik lahendatud."
ENE :"Maakler hoidis mind kui müüjat kogu aeg kursis protsessi edenemisega ja jagas palju olulist ja kasulikku infot."
RENE: " Maakler jagas õigeaegselt infot toimuva kohta" , MARGE MEHINE kiidab minu tööprotsessi kõiki osasid!

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel
Vene keel