RE/MAX Estonia

RE/MAX nimetus tuleneb lühendist “Real Estate MAXimum”.
RE/MAX on maailma suurim kinnisvaraettevõte, mis sai alguse 1973. aastal Ameerikas.

RE/MAX Europe asutati 1994. aastal, mis on täna esindatud 41 Euroopa riigis, kus opereerib 2 456 kinnisvarabürood, kokku orienteeruvalt 30 000 kinnisvaramaakleriga.

Eestis on RE/MAX kaubamärk esindatud aastast 2008. Hetkel tegutseb Eestis viis kinnisvarabürood, millest kolm Tallinnas: RE/MAX Central, RE/MAX One ja RE/MAX Expert, üks Tartus: RE/MAX Aaba Kinnisvara ning üks Pärnus: RE/MAX Active kokku ligi 40 kinnisvaramaakleriga. Kuna RE/MAX kaubamärk on Euroopas väga jõudsalt laienenud, plaanime ka Eesti võrgustikku kasvatada läbi uute frantsiiside müügi.

RE/MAX brändi ärikontseptsioon on üles ehitatud frantsiisivõrgustikule, mis võimaldab igal hakkajal ja edukal äriinimesel luua oma RE/MAX kaubamärki kandev kinnisvarabüroo, kasutades selleks RE/MAX pikaaegseid kogemusi ja koolitusprogramme. RE/MAX bürood töötavad põhimõttel:
Each office independently owned and operated.


RE/MAX Missioon – omada suurimat osa rahvusvahelisest kinnisvaraturust ja erineda konkurentidest oma kinnisvaramaaklerite professionaalsuse, kõrgetasemelise teenuse, modernsete tehnoloogiliste lahenduste ja aktiivse ühiskondliku tegevuse poolest. 

Everybody wins - RE/MAX brändiga võidavad kõik: kliendid, koostööpartnerid, büroo-omanikud.

Keegi maailmas ei müü rohkem kinnisvara kui RE/MAX!


 
Heiti Karafin
Regional Director

Tel +372 507 1031
[email protected]

Rigne Rikk
Administration Manager

Tel +372 566 30418
[email protected]


 

 

Tugev kaubamärk!

 

Meie inimesed, meie väärtusedRE/MAX Estonia
  Paldiski mnt 5
10137 Tallinn
Harjumaa
Estonia
E-post: [email protected]

RE/MAX Europe www.remax.eu
RE/MAX International www.global.remax.com