Korter - Üürile anda - Tallinn, Eesti

Stiilne kodu südalinnas!

1,100 € Muud valuutad
 
[Kuu]
Lauteri 8 - Kesklinn - Tallinn, Eesti
ID: 520021068-117
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
92.50
Ehitusaasta
1959

Korruste arv:
5
Korrus
3
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Omadused

kamin
möbleeritud
sissekäigu esik/garderoob
turvasüsteem
uus viimistlus
internet
keskküte
nõudepesumasin
Pesumasin/kuivati
parkimiskoht kinnistul
kivimaja

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla

Erle Salla

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle