Üürnikke asub otsima uue sisuga, kohe-kohe valmimas 4-toaline korter, mis asub Patika küla eramajade rajoonis, moodustades ainsa suure kortermaja antud kvartalis!
Paiknevus kõrgelt hinnatud Rae vallas tagab kiire transpordiühenduse Tallinnaga ja Jüri tehnoparkidega.
Korter asub hinnatud 2. korrusel ja on väga soe, omades vesipõrandakütet. Hubasust, emotsioone ja kodusoojust lisab eraldiseisvana veel ka kamin.
Elutoa südames on söögilauakomplekt toolidega, kus kogu pere mahub einestama ja õhtutundidel lauamänge mängima. Elutoast on ka pääs isiklikule rõdule, vaatega majaesisele.
Suurima magamistoa aknad on suunatud sisehoovi poole, vaatega basseinile, kasvuhoonele ja rohelisele aiale. Teised magamistoad on suunatud maja külje- ja esiosa poole, kust on hea ülevaade majaesisele parkimisplatsile.
Köögis on külmik, mahukad köögikapid ja elektripliit. Töötasapinda kokkamiseks jagub ka suuremale kokandushuvilisele.
Vannituba- ja tualettruum on koos. Pesemiseks kasutatakse dušši. Pesumasin on olemas.
Auto saab parkida maja ette! Elurajooni sisse sõita saab vaid turvalise tõkkepuu alt.
Üürihind 590 EUR/kuu, tagatisraha 590 EUR, maakleritasu 590 EUR + KM
Kasutada saab ka Rendin lahendust, mis vabastab tagatisraha maksmisest ning jääb vaid igakuine kuutasu Rendinile, mis tagab korteris olevate esemete kindlustuse.
Lähme vaatame Teie tulevase kodu Rae vallas üle! Võtke minuga julgesti ühendust ning arutame plaanid läbi!