Korter - Müüa - Maardu linn, Eesti

Uued kodud Maardus

69,900 € Muud valuutad
 
Mäeotsa 7 - Maardu linn, Eesti
Uus ehitis
Saadaval alates: 31/03/2021
ID: 520091013-109
Tubade arv:
1
Üldpind (m²)
44.60
Ehituse aasta/kuu
2021/03

Korruste arv:
4
Korrus
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Mäeotsa 7 korterites on suurepärased ruumilahendused, modernne disain ning kaasaegne ja kvaliteetne siseviimistlus. Saadaval on 3 siseviimistluspaketti. Vali just Sinule sobiv.

MÄEOTSA 7 PLANEERITUD VALMIMISAEG ON KEVAD 2021

Dmitri Veski
+372 5 392 5875
[email protected]

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Dmitri Veski

Dmitri Veski

RE/MAX Arena


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Dmitri Veski

RE/MAX Arena

Hallivanamehe 4
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11317

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle