Kontor - Üürile anda - Tallinn, Eesti

Hea logistilise asukohaga äripind!

 Kuu üür
2,100 € Muud valuutad
 
[kuus + tasud]
Paldiski mnt 29 - Kristiine - Tallinn, Eesti
ID: 520091029-6
Ehitusalune pind (m²)
200

Korruste arv:
6
Korrus
5
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Hooldustasu
2.50 €  Hind m2 kohta

Peamine soojusallikas

kaugküte

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Argo Arusoo

Argo Arusoo

RE/MAX Arena


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Argo Arusoo

RE/MAX Arena

Hallivanamehe 4
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11317

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle