Kõrgelt hinnatud, Otepääl on müüki tulnud soe ja ehe palkmaja, sportlikule perele elamiseks või majutuse pakkumiseks.
Maja sobib väga hästi üüriinvesteeringuks, on hea asukohaga, otse Otepää südames ja on rahvusvaheliselt tuntud talispordilinn ning turismikeskus.
Lähedal Otepää tuntud baarid ja kohvikud.
Majas on 5 tuba majutusvõimalusega 8-10 inimesele, on palju avatud ühisruumi, kus mõnusalt aega veeta.
Suur köök kus üheskoos süüa teha, avar elutuba kus aega veeta, ja suur saunakompleks.
Saunakompleksis on ehe puuküttega saun, mullivann 4-6 inimesele ja saunalava kuhu mahub ka suurem seltskond.
Mõnusa sooja ja kodu tunde annab soojustsalvestav NunnaUuni ahi.
Majas on neli magamistuba, neist üks esimesel korrusel ja kolm teisel korrusel. Kahest magamistoast ja trepihallist on pääs ka rõdule.
Majas on kaks tualettruumi.
Maja on põhjalikult renoveeritud 2008 aastal. Iluremonti on tehtud jooksvalt.
TEHNILINE INFO
Maja kütab soojaks NunnaUuni ahi, õhksoojuspump ja elektriradiaatorid, mis võimaldab küttekulusi vastavalt ise reguleerida.
Vesi- ja kanalisatsioon on tsentraalsed. Sooja vee tagavad kaks 150l boilerit.
Elekter 3X40A.
Garaaźi suurus on 24,2m2, olemas nii vesi ja kanalisatsioon. Saab kasutada nii asjade panipaigana või väikse töökojana.
Või siis välja ehitada sellest hooajaliselt üürile antav tuba.
Kasutusluba olemas.
Otepää on mõnus nii aastaringselt elamiseks nii talvel kui ka suvel. Armastatud ja hinnatud asukoht aktiivsele puhkajale kui ka looduse nautlejale, matkates Eesti suurima looduspargi radadel.
Kui otsid midagi erilist-tule kindlasti tutvuma!