Korter - Müüa - Pärnu linn, Eesti


SOODSATE ÜLALPIDAMISKULUDEGA KESKLINNA KORTER

Vee 6 - Pärnu linn, Eesti
ID: 520121001-80
Tubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
38.10

Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
VÄÄRTUSED

- Üldpind 38,1 m2
- 2 tuba, avatud köök
- Teine korrus
- Täielikult remonditud
- Puitpakettaknad
- Ahiküte
- Elektriboiler
- Uus elektrijuhtmestik ja torustik
- Puitpõrandad
- Kulud: Püsikulu 50 € + vesi ja elekter
- Tasuta parkimine hoovis, kui kohti jagub
- Tänaval parkimine vastavalt Pärnu linna parkimiskorrale

KORTER

See kesklinnas asuv 2toaline avara planeeringuga korter sobib suurepäraselt nooruslikele ja aktiivsetele inimestele, kes peavad oluliseks liikumismugavust ning seda, et kõik vajaminev asuks jalutuskäigu kaugusel.

Korterisse sissepääs teatri poolt, antud trepikojast ligipääs ainult kahte korterisse. Korter on täielikult remonditud u. 10 aastat tagasi, mil see soojustati, paigaldati puitpakettaknad ja puitpõrandad, vahetati välja elektrijuhtmestik ja torustik. 2019. a kevadel läbis see ka värskenduskuuri, mille käigus värviti neutraalsetes toonides üle seinad ja laed, lihviti ja õlitati puitpõrandad. Korteris on hea ja kompaktse lahendusega kööginurk, lükanduksega garderoobikapp, WC ja duširuum on koos, soe vesi elektriboilerist. Korteri kütab soojaks kvaliteetne ja ökonoomne Tulikiviahi (mõeldud kuni 60 m2 suuruse pinna kütmiseks). Aknad avanevad tänava poole ning õhtune päike hoiab selle hubaselt sooja ja valgena. Korter on igati valmis uute elanike vastuvõtmiseks.

MAJA

1940. aastal ehitatud puitmaja vajab renoveerimist. Kortermajas on moodustatud toimiv ühistu. Majas kokku 6 korterit, millest 2 on äripinnad.

ASUKOHT

Korter asub linna südames ning on tänu sellele kaalumist väärt pakkumiseks neile, kes soovivad kevad-suvisel perioodil lõigata kasu Pärnu turismiärist ning hooajaväliselt teenida renditulu kohalikke elanikke või tudengeid võõrustades.

Korterist üle tee asub Teater Endla, ümber nurga Rüütli tänav koos kaupluste ja kohvikutega. Jalutuskäigu kaugusel suuremad kaubanduskeskused, raamatukogu, Vallikäär, kino, spordi- ja ööklubid. Sportlikele inimestele valmistab kindlasti rõõmu lähedal asuv pea 10. kilomeetri pikkune jõeäärne Jaansoni terviserada.
Suvitajatel lihtne pääs Pärnu randa ja Vanale turule.

Lepi kokku aeg ning vaatame koos üle, milliseid võimalusi see korter Sulle pakub.


Omadused

vana hoone
bussi peatuse läheduses
kesklinn
koolide läheduses
lastemänguväljaku läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
ahjuküte
vesi
tsentraalne kanalisatsioon
puit
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Renate Männamäe - RE/MAX Soul
Renate Männamäe
Näita...

Saada sõnum

 
Renate Männamäe

RE/MAX Soul

Riia mnt 30
Pärnu, Pärnumaa, Eesti
80013

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle