Maakodu / Talu - Müüa - Tori vald, Eesti


TAGASI LOODUSE RÜPPE

Vanaõue talu - Tohera - Tori vald, Eesti
Date Available: 27/01/2020
ID: 520121014-4
Maa sihtotstarve
Tootmismaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
- Maatulundusmaa 13 208 m2
- Lammutamist/renoveerimist vajav taluhoone
- Maakelder, saunamaja, kuurid
- Toimiv puurkaev
- Jõe ääres
- 34 km Pärnust


KINNISTU

Kui oled mõelnud, et Sinu kodu võiks asuda kaugemal linnast keset looduslikku ilu, siis see Soomaa rahvuspargi piirimail asuv jõeäärne vana talukoht ootab Sind oma võimalustega tutvuma.

Vanaõue kinnistul paikneb vana talumaja. Ajalugu väärtustav ja tööd mitte pelgav entusiast võib siin võtta ette põhjalikud renoveerimistööd vundamendist katuseni. Sest hoone on vana, kütteseadmed vajavad väljavahetamist ning põrandad ja seinad soojustamist.Teine võimalus on hoone lammutada ning ehitada selle asemele keskkonda sobituv uus maja. Just nii suur, kui Sulle vaja.

Maja juurde kuuluvad veel ka maakelder ning kuurid, mille asemele võib vastavalt vajadusele uued püstitada.

Saunamaja väikeselt terrassilt avaneb imeline ja rahustav vaade jõele. Võid end juba kujutleda seal linnulaulu saatel istumas ning lähedastega suveõhtuid nautimas.
Elekter on olemas ning vesi tuleb oma puurkaevust. Aias viljapuud ja marjapõõsad, mis pakuvad värsket ja tervislikku vahepala.

Kui päev kipub igavaks kiskuma, saab juttu puhuda lähedal elava naabriga.


ASUKOHT

Tori vallas ning Navesti jõe ja Tohera oja vahelisel alal asuv Tohera küla on elukeskkonnana rahulik ja meeliülendav.

Teed on hästi hooldatud ning enamjaolt kaetud asfaltkattega.
Loodussõprade jaoks lisab piirkonnale suuresti väärtust Soomaa rahvuspargi vahetu lähedus. Siin saab ette võtta võrratuid jalgsi- või kanuumatku ning imetleda Soomaa “viienda aastaaja” fenomeni.
Tori keskus jääb 11 km kaugusele ning siin on olemas nii toidukauplus, apteek, lasteaed, Tori põhikool. Perearst asub Tohera külas.Tori Siidritalu jääb u 5 km kaugusele.

See on kindlasti sobilik elupaik neile, kes armastavad kuulata avatud aknast liiklusmüra asemel linnulaulu, kes eelistavad pingeid maandada ja vaba aega sisustada looduses viibimise või aiatöödega. Kindlasti sobib see neile peredele, kes soovivad, et nende lapsed kogeksid ehedat ja aktiivset lapsepõlve. Ja ka neile, kes sooviks võõrustada suviseid külalisi lähemalt ja kaugemalt.

Lepi kokku aeg ning tule vaata, kas see ideaalse asukohaga kinnistu võiks olla Sinu uueks elupaigaks.


Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Anu Schliep - RE/MAX Soul
Anu Schliep

Anu Schliep

RE/MAX Soul


Näita...

Saada sõnum

 
Anu Schliep

RE/MAX Soul

Riia mnt 30
Pärnu, Pärnumaa, Eesti
80013

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle