Korter - Müüa - Pärnu linn, Eesti


SUURE JA HUVITAVA PLANEERINGUGA KORTER

Uus-Sauga 36 - Pärnu linn, Eesti
ID: 520121003-18
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
80.60
Ehitusaasta
1952

Korruste arv:
2
Korrus
1
Tualettruumide arv:
1
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
- Üldpind 80,6 m2
- 3 tuba
- Köögimööbel, induktsioonpliit, mööbli võimalus
- Esimene korrus
- Heas korras
- Pakettaknad, uus elektrijuhtmestik ja torustik
- Ahiküte, kamin, elekterküte
- Vahetatud katus, katusealune soojustatud puistevillaga. Uued kuuriboksid. Järgnevalt on plaanis renoveerida fassaad ja korrastada maja ümbrus
- Tasuta parkimine

KORTER

Huvitava planeeringuga ning heas korras 80-ruutmeetrine korter ootab uusi hubasust ja avarust hindavaid elanikke.

3. toalises korteris on avatud köök ja elutuba ning kaks eraldi asetsevat magamistuba.
Siseviimistluses on kasutatud looduslähedasi materjale ja motiive. Lagesid katab puitlaudis ja põrandatel on laminaatparkett.
Köögis on korralik induktsioonpliidiga köögimööbel ning suur söögilaud, mille ümber mahub ühise õhtusöögi ja üksteise seltskonna nautimiseks terve pere.
Elutoa ossa jääb klaasuksega kamin, mille ette saab end jahedatel talveõhtutel mugavalt raamatuid lugema sättida või koos kallimaga kuuma kakaod juua ning vesteldes mõnusalt aega veeta.
Mõlemas magamistoas on sisseehitatud kapid.
WC ja vannituba on koos. Ruumi ilmestab kindlasti kadakapuidust ketastega kaetud lagi. Kes igatseb kuuma ja lõõgastavat kümblust, leiab siit oma rõõmuks ka mullivanni. Soe vesi tuleb elektriboilerist.
Korteris on kombineeritud küte. Soojamüüriga ahi, elutoas on lisaks ka kamin. Lisaks on magamistubades elektrikonvektorid.

MAJA

Omanäolise arhitektuuriga maja on valminud 1952. a. ning sellele on väljastatud energiamärgis F. Teostatud renoveerimistööde käigus on maja saanud endale uue katuse ning soojakao vältimiseks on katusealune soojustatud puistevillaga.
Plaanis on renoveerida ja soojustada ka hoone välisfassaad, mis parandab maja esteetilist välimust, tõstab korteri väärtust ning vähendab ühtlasi ka küttekulusid.

HOOV

Maja sissepääsud, uued kuuriboksid ja parkimine jäävad hoovi poole.
Hoovi alale jääb ka väike laste mänguväljak.

ASUKOHT

Uus-Sauga piirkond on vaikne ja rahulik. Hea ühenduse linnaga tagab regulaarne bussiühendus ning kohe maja ees on ka bussipeatus. Koolidest jääb lähedale Uus-Sauga tänava alguses paikneb Pärnu Vabakool, jalutuskäigu kaugusele ka Ülejõe põhikool. Lasteaedadest Uus-Sauga piirkonnas Pillerpalli lasteaed, veidi kaugemale liikudes Ülejõe lasteaed ning Ülejõe põhikooli kõrvale jääv Kadri lasteaed. 1.km raadiusesse jäävad ka Rimi toidukauplus, perearstikeskus, apteek, hambaravi.
Piirkonda arendatakse pidevalt ning siia on juurde lisandunud mitmeid uusarendusi, mis loovad Uus-Saugale, kui elukeskkonnale lisandväärtust.

Lepi kokku aeg ning tule selle potentsiaalika ja vahva lahendusega korteriga ise tutvuma.

Omadused

bussi peatuse läheduses
koolide läheduses
ühistranspordi läheduses
kamin
möbleeritud
mööbli võimalus
sissekäigu esik/garderoob
uus viimistlus
ahjuküte
boiler
elekter
elektriküte
kanalisatsioon
vann
vesi
tsentraalne kanalisatsioon
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Ristjan Rahtma - RE/MAX Soul
Ristjan Rahtma

Ristjan Rahtma

RE/MAX Soul


Näita...

Saada sõnum

 
Ristjan Rahtma

RE/MAX Soul

Riia mnt 30
Pärnu, Pärnumaa, Eesti
80013

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle