Äripind - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Külaliskorter Telliskivi loomelinnaku kõrval!

 
[Kuu]
Telliskivi 49 - Põhja-Tallinn - Tallinn, Eesti
Turul uus
ID: 520021068-86
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
43.50
Ehitusaasta
2019
Parkimiskohad
1

Korruste arv:
4
Korrus
2

Liftid
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tallinna ühe popima piirkonna Telliskivi loomelinnaku kõrval on üürile anda külaliskorter. Korter asub vastvalminud pilkupüüdva arhitektuuriga Arte Galeriimajas, kus lisaks põnevale välisilmele on pilkupüüdvalt ja eriliselt lahendatud ka üldkasutatavate ruumide siseviimistlus.

Korter asub vahetult loomelinnaku kõrval, võimaldades vaid hetkega osa saada kõigest sellest mida inspireeriv ja populaarne Telliskivi loomelinnak pakub. Vaid jalutuskäigu kaugusel asub ka moodne Balti Jaama turukompleks ning Vanalinn. Korter sobib suurepäraselt nii majutuseks kui ka ägedaks kontoriks.

Korterile lisab väärtust koodlukuga “targa ukse” lahendus, mis võimaldab korterile anda ligipääsu ka ilma võtmeta ning ise kaugteel koodi vahetada. Majal on ka fonoluku süsteem.

Arenduses on kasutatud moodsaid tehnilisi lahendusi, mis teevad korteri haldamise lihtsaks, mugavaks ning hoiavad ka ülalpidamiskulud madalad. Maja küte on lahendatud gaasikütte baasil toimiva vesipõrandakütte abil. Põranda temperatuur on tubade kaupa reguleeritav. Värske õhu eest hoolitseb soojustagastusega sundventilatsioon. Nii elektri-, vee- kui küttenäidikud on majas kaugloetavad.

Kahetoalise rõduga korteri siseviimistlus on skandinaaviapäraselt heledates toonides. Korteris on köök koos integreeritud tehnkaga (elektripliit, ahi, külmkapp, nõudepesumasin) ja sisseehitatud esikugarderoob. Vannitoas on pesumasina valmidus. Soovi korral on võimalik korter üürida ilma kontorimööblita.

Keskkonnale omaselt on maja planeerimisel mõeldud nii auto- kui jalgrattaga liikujale. Korteri juurde kuulub parkimiskoht majaaluses garaaźis, jalgaratast saab hoida maja kõrvale selleks spetsiaalselt ehitatud lukustatavas jalgrattahoidlas.

Üüri hinnaks on 750€/kuu, millele lisanduvad kõrvalkulud. NB! Üürihinnale ei lisandu käibemaks.

Pakkumine on vahendustasuta! Tere tulemast tutvuma!

Omadused

uus ehitis
möbleeritud
mööbli võimalus
põrandaküte
sundventilatsioon
gaasiküte
garaaž
rõdu

Peamine soojusallikas

gaasiküte

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla

Erle Salla

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle