Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


UUS, MÖBLEERITUD, PORTO FRANCO VASTAS!

Poordi 3 - Kesklinn - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520021056-70
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
56.10
Ehitusaasta
2016

Korruste arv:
6
Korrus
4
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüme 2-toalist parkimiskoha ja panipaigaga (lisanduvad korteri hinnale) 4. korruse korterit kesklinnas, huvitava arhitektuuriga Promenaadi Majade Linnamajas.

Väga hea planeeringuga möbleeritud korteri esikus on mahukas lükandustega garderoobikapp, esikust läheb väike koridor avarasse elutuppa-kööki ja magamistuppa, magamistoa ja esiku vahel on vannituba tualetiga. Avatud köögiga valgusküllasest elutoast pääseb magamistuppa, kus on samuti mahukas lükandustega garderoobikapp.

Korter on hästi hoitud, tubade põrandatel on hele tammeparkett, vannituba ja esiku põrand on plaaditud, aknad on puit-alumiiniumist kolmekordse klaaspaketiga ning usteks spoonitud puituksed. Korteri sisedisainis on kasutatud keskmisest luksuslikumaid siseviimistlusmaterjale.

Korteris on vesipõrandaküte ja tsentraalne soojustagastusega ventilatsioon. Temperatuuri reguleerimine korterites toimub elektroonilistelt juhtpultidelt ruumitermostaatidega.

Suurepärase asukohaga korter on justkui südalinnas, aga samas küllaltki vaikne. Kõik aknad on Admiraliteedi basseini poole, akende all on jalakäijate ala, seega puudub liiklusmüra.

Vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on Rotermanni kvartal, vana- ja südalinn, sadamad. Käe-jala juures on suurepärased restoranid, kohvikud, kaubanduskeskused, meelelahutus, mereäärsed promenaadid, ühistranspordipeatused ja palju muud.
Peagi valmiv Porto Franco kaubandus- ja bürookeskus liigutab linna südame veelgi lähemale, loob tänapäevase ja mitmekesise linnakeskkonna koos Poordi Majadega, mis tõstab piirkonna väärtust tulevikus veelgi.

Promenaadi majades kasutatakse maaküttevaiu, mis asuvad 20 meetri sügavusel. Seega on maja küttelahenduseks kombineeritud maaküte koos kaugküttega.
Tegemist on betoonmajaga, Linnamaja fassaad on naturaalse tooniga paekiviplaadist.

Korteri hinnale lisandub parkimiskoht ja panipaik maja all, kokku hinnaga 20 000 eurot.
Maja parkimiskohad ja panipaigad asuvad kahel maa-alusel korrusel ja neile pääseb mugavalt ligi liftiga.

Suurepärane korter nii koduks kui ka investorile, korteri saab peale tehingut kiiresti üle anda.

Huvi korral helista-kirjuta julgesti ja lähme koos vaatama!

Erko: +372 5536834 või [email protected]

Kui Sinagi soovid oma kinnisvara edukalt ja professionaalselt müüa-üürida või tead kedagi, kes seda soovib, siis võta meiega kindlasti ühendust! Loomulikult võid julgelt meie poole pöörduda kõigis kinnisvaraga seotud küsimustes! Samuti aitame vajadusel pangalaenu taotlemisel ja kinnisvara hindamisel.

Omadused

uus ehitis
kesklinn
möbleeritud
mööbli võimalus
panipaik
põrandaküte
sundventilatsioon
keskküte
maaküte
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erko Vaks - RE/MAX Central
Erko Vaks

Erko Vaks

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erko Vaks

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle