Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Sinu kodu jahisadamas!

Lesta 10/3 - Haven Kakumäe - Haabersti - Tallinn, Eesti
ID: 520021068-71
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
102.60
Ehitusaasta
2019

Korruste arv:
3
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tallinna uusima jahisadama kõrval asuvas Haven Kakumäe residentsis paiknev avar ja kvaliteetne kodu pakub suurepärast mereäärset elukeskkonda ja mugavust.

Olles samal ajal lähedal kesklinnale on siin vaid hetkega võimalus saada osa kõigest sellest, mida Tallinna uusim 2017.aastal avatud jahisadam ning hinnatud Kakumäe elukeskkond pakuvad.

Haven Kakumäe on palju enamat kui lihtsalt jahisadam. See on kõige kaasaegsem mereäärne vabaajakeskus tervele perele. Siin saab mängida võrk- ja jalgpalli, tennist, rentida SUP lauda või skuutrit jne. Lisaks sellele leiab siit ka kauni rannapromenaadi, kohviku ja suurepärase "Puri" restorani. Suvehooajal toimuvad sadamas ka erinevad üritused - kontserdid, spordivõistlused ning purjeregatid. 

Paadiomanikel on võimalus sadamast kaikoha rentimiseks, paatide talvehoiuks ning vajalike hooldus- ja remonttööde teostamiseks.

Kohe maja kõrvalt algavad kergliiklusteed kõndimiseks, jooksmiseks, rulluisutamiseks või jalgrattaga sõitmiseks. Pere pisemate jaoks leidub arendusest ka mänguväljak.

KORTER JA PLANEERING
Antud kodu märksõnadeks on: energiatõhusus, kvaliteet, mugavus, avarus, privaatsus ja mereäärne õhustik. Kõik toad on avarad, kõrgete (3 m) lagede ja maast laeni akendega.

Korteri siseviimistlus on teostatud kõrgekvaliteediliste materjalide ja sanitaartehnikaga. Kõik viimistlusmaterjalid on hoolikalt valitud ja vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Kõik vannitoad on möbleeritud, ning hinnas sisaldub ka köök koos tehnikaga ning süvistatud valgustid. Korteris on Elegance siseviimistluspakett.

Juba paigaldatud ja hinnas sisalduv kvaliteetne Itaalia GD Arredamenti köök on varustatud tipptasemel AEG/Electrolux köögitehikaga. 

Ruutmeetritelt väga avara kolmetoalise korteri koosseisu kuulub 37.4m2 suurune elutuba niśi paigutatud avatud köögiga ja kaks magamistuba – 13.5m2 ja 27.1m2.

Kõigist tubadest on ligipääs kaunisse sisehoovi avanevale 17.6 m2 suurusele terrassile, mis laiendab elupinda veelgi ja mahutab ära nii mõnusa puhke- kui ka grilliala.

Korteri avaras vannitoas on nii vann, duśś kui ka saun. Suured magamistoad ning esikusse jäetud niśś annavad rohkelt võimalusi erinevate hoiustuspindade loomiseks.

ENERGIATÕHUSAD TEHNILISED LAHENDUSED
Arenduses on kasutatud moodsaid tehnilisi lahendusi, eesmärgiga teha selle elanike elu võimalikult mugavamaks, efektiivsemaks, turvalisemaks ja energiasäästlikumaks. 

Kasutusel on efektiivsed soojuspumbad ning katusele on lisaenergia kogumiseks ja tootmiseks paigaldatud päikesepaneelid. Hea sisekliima eest hoolitseb soojustagastusega ventilatsiooniseade ning küte on lahendatud vesipõrandakütte baasil. 

Majale omistatud B energiaklass, madalad kommunaalkulud ja efektiivne energiatarbimine ongi tõhusate ja energiasäästlike materjalide ja tehnoloogia kasutamise tulemus. 

NUTIKODU ELEMENDID
Korteris on anduritega nutikodu seade, mille abil saab silma peal hoida nii vee- kui elektrikulul ning reguleerida kütte- ja ventilatsiooniseadistusi. Seade toimib ka videofonolukuna.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Nii parkimiskohad kui panipaigad asuvad soojas majaaluses garaaźis. Mõlemaid on võimalik soetada lisatasu eest.

Tere tulemast tutvuma!

Omadused

uus ehitis
mere ääres/lähedal
põrandaküte
saun
sundventilatsioon
vann
rõdu
kivi

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla

Erle Salla

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle