Korter - Üürile anda - Tartu linn, Eesti


Unistuste kodu Supilinna ja Kesklinna piiril!

 
[Kuu]
Lepiku 4 - Tartu linn, Eesti
Date Available: 19/08/2019
ID: 520101012-31
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
41.60
Krundi suurus (m²)
928

Korruste arv:
3
Korrus
2
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Otsid heas korras ja karakteriga üürikodu? Pakkuda on pärl Supilinnas, Lepiku tänaval asuvas muinsuskaitse all olevas majas.

Kõrgete lagedega korter on täielikult renoveeritud 4 aastat tagasi. Järgitud on piirkonnale ja ajastule kohast stiili. Õlitatud laudpõrandad, algupäraste akende järgi tehtud uued puitraamidel aknad, puituksed, puiduga viimistletud laed. Korteri kütmiseks kaunis, hästi säilinud ja toimiv ahi. Äsja on korterisse paigaldatud õhksoojuspump, mis katab kogu korteri soojavajaduse. Soe vesi uue keraamilise boileriga.

Kõik piltidel olev mööbel jääb korterisse üürilise kasutada. Kui üürilisel on mööbli osas soove, saab omanikuga sel teemal läbirääkida.
Magamistoas on korralik kaheinimese voodi.

Korteri kasutada on puukuur ja ühises kasutuses teiste korteriomanikega avarad keldriruumid. Maja taga on aiaga piiratud suur hooviala, kus muru, lillepeenrad, ruumi grillimiseks või niisama mõnusaks ajaveetmiseks.

Korter asub muinsuskaitsealuses historitsistlik stiilis ehitatud puitelamus. Hoone moodustab ühtse ansambli samasse ajastusse kuuluvate kõrvalasuvate kunagiste üürimajadega. Maja esifassaadi kaunistavad kahetiivalised valgmikuga tahveluksed, akendel on karniisid ja saelõikeornamentidega ümbrislauad.

Majas kokku 7 korterit ja kõik toredad naabrid.

Maja asub mõnusa jalutuskäigu kaugusel kesklinnast. Lähedal on Toomemägi, botaanikaaed, Emajõgi,
sportimise võimalused.

Soovid vaatama minna?
Võta minuga ühendust telefonil 529 0234 või e-mail [email protected]

Üürilepingu sõlmimisel tuleb üürnikul tasuda garantiiraha 550 eurot pluss esimese kuu üür pluss vahendustasu 550 eurot.

Omadused

vana hoone
koolide läheduses
privaaatne
kelder
möbleeritud
panipaik
uus viimistlus
ahjuküte
boiler
aed
puit
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Kristin Kurs - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Kristin Kurs
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Kristin Kurs

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle