Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Maja mõõtmetega korter Vanalinnas, saab kasutada eraldi 2 korterina!

 Soovitud hind
Kuninga 1 - Vanalinn - Tallinn, Eesti
ID: 520021093-8
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
182.30

Korruste arv:
3
Korrus
3
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa ajatu elegantsiga kodu Tallinna Vanalinna südames, väärika ajalooga majas, kus on elanud nii raehärrasid kui kaupmehi. Koht mille naabrusest leiab nii õdusaid kohvikuid, luksuslikke restorane, kultuuri ja meelelahutust. Kiiresti arenevas linnas, kus kohtuvad nii soodne äri-, rikkalik kultuuri- ja hariduskeskkond ning Keskaegne Vanalinn kui UNESCO maailmapärand.

Tervet hoone kolmandat korrust hõlmava korteri koosseisu kuulub neli tuba – elutuba, söögituba, üks magamistuba, kabinet, esik ning olmeruumid. Korter on algupäraselt olnud kasutuses kahe eraldi korterina (136,4 m2 ja 45,9 m2) ning seda seisu on lihtne taastada. Mõlemad korterid omavad eraldi sissepääsu ja olmeruume, mis võimaldab näites ühte korterit elamiseks ja teist üüritulu teenimiseks kasutada.

Kõrgete lagede, kaunite laekarniiside ja kaunistusete, puidust tahveluste ja naturaalse parkettpõrandaga lõppviimistlus mõjub väärikalt ning elegantselt. Seda täiendavad lisaks kaunid vaated Vanalinnale ja Raekojale. Lisahubasust ja originaalsust lisavad ka taastatud glasuurpottahjud ning kaminad.

Korter on avara planeeringuga, mille keskmes on suur elutuba, mille pinda on kahepoolsete tahveluste abil võimalik veelgi laiendada söögitoa ning kabineti arvelt. Söögitoa kõrval asub ka eraldiseisev põneva katuseaknaga köök.

Korterile lisab aktsenti efektne vaikse sisehoovi poolne ruumikas magamistuba oma originaalse paekiviseina ning kauni rohelise glasuurpottahjuga.

Auto parkimine sisehoovis väljakujunenud kasutuskorra alusel.

Tere tulemast tutvuma!
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Terje Burmann - RE/MAX Central
Terje Burmann

Terje Burmann

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Terje Burmann

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle