Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Otsid midagi väga erilist?

Kuninga 1 - Vanalinn - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520021017-176
Tubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
81.50

Korruste arv:
3
Korrus
1
Tualettruumide arv:
1
Maa sihtotstarve
Ärimaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa kõrge laega kahel tasapinnal asuv korter. Hoovipoolne kortermaja asub Tallinna Vanalinna tuiksoonel. Kuninga, Niguliste, Kullasepa, Suur-Karja ja Vanaturu tänavate ristumiskohas.

KORTER

Tegu on ürikute järgi kunagi seal elanud Piiskopi erakabeliga. Sakraalruum, kus pastor täitis oma ametialaseid kohustusi. Osaliselt on säilinud altar ja ornamentika detailid.

Esimesel korrusel suur kõrge laega avatud ruum. Alumisel korrusel sauna eesruum, mida saab kasutada magamistoana. Elektrikerisega saun ja dušhiruum. Alumisel korrusel valatud uus põrand ja pigaldatud vesipõrandaküte keskkütte baasil. Soklikorrus on puhas ja kuiv.

Korteril kaks eraldi sissepääsu. Võimalik moodustada lihtsalt kaks eraldi korterit.

Korteri soodne asukoht pakub kohest võimalust sukelduda Vanalinna melusse ja saada osa parimatest vaatamisväärsustest, kohvikutest, restoranidest ja kauplustest. Raekoja plats jääb ümber Nurga.

Korter asub lukustatud kinnises sisehoovis, mis tagab privaatsuse ja äärmise vaikuse. Hoovi on võimalik sõita autoga.


KORTERI ERISUS

Korterit on kasutatud mitemeid aastaid lühiajalise väljaüürimise eesmärgil. Külastajatelt on jäetud ainult positiivset tagasidet. Ideaalne investeering lühiajalise üüriga tegelevale ettevõtjale. Korter asub hoovi kaugemas nurgas ja on äärmiselt vaikne.

Korteriomandi juriidiline status on mitteeluruum ja sihtotstarveks märgitud majutus. Seega puudub risk, et keegi saaks esitada antud tegevuse suhtes vastuväiteid.

MAJA

Kuninga tänava maja mainitakse esmakordselt ajalooürikutes 1219 aastal. Tegemist on arvatavasti ajalooliselt ühe vanima kinnistuga Tallinna Vanalinnas. Hilisgooti stiilis ehitatud maja kutsutakse rahva seas “Piiskopi majaks”.

Soojusallikaks on linna keskküte.

Maja ja korter renoveeriti täielikult aastal 2002.


ASUKOHT JA ÜMBRUSKOND

Soodne asukoht pakub kohest võimalust sukelduda Vanalinna melusse ja saada osa parimatest vaatamisväärsustest, kohvikutest, restoranidest ja kauplustest. Raekoja plats jääb ümber Nurga.

Kogu Tallinna Vanalinna väärtused on kui peopesa peal. Tallinna vanalinn kuulub alates 1997. aastast UNESCO maailmapärandi nimistusse.

Unikaalne, kiirelt arenev pealinn, kus keskaja arhitektuuripärand sulandub sujuvalt modernse arhitektuuriga.


Vaata videot: https://www.youtube.com/watch?v=oHNcuisJ5TwTeile meeldib see ainulaade Vanalinna korter? Helistage ja läheme vaatama!


KVALITEETNE TEENUS, SUUREPÄRANE TULEMUS!

Peamine soojusallikas

kaugküte
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Ruslan Gulida - RE/MAX Central
Ruslan Gulida

Ruslan Gulida

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Ruslan Gulida

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle