Korter - Müüa - Tartu linn, Eesti


BRONEERITUD

Kalda tee 34 - Tartu linn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520101012-28
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
76.70
Ehitusaasta
1993

Korruste arv:
5
Korrus
5
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Annelinn on elukeskkond, mida hindavad ja eelistavad paljud Tartu pered.

KORTER

Korter asub 5. korrusel, mis tagab omamoodi privaatsuse – selle korteri ukse taha juhuslik mööduja ei satu, tubade kohal ei jaluta ega toimeta keegi. Akendest avanevad vaated kõrgusest ja Kalda tee majadele omaselt on need laia silmapiiriga ja üle kõrgete puude latvade.

Korter on läbi maja planeeringuga. Kõigepealt sisenete avarasse esikusse. Vasakut kätt jäävad kaks eraldi magamistuba. Otse välisukse vastas on WC ja vannituba, mis on eraldi ruumid.

Esikust paremat kätt jääb avar elutuba, kus avatud köök. Avatud köögist on pääs rõdule, mis peale maja renoveerimist on saanud klaasist lükandaknad. Veel on jäänud üks magamistuba, kuhu on pääs elutoast.

Siseviimistlus on kaasaegne ja mahedates toonides. Mitmes toas on kasutatud maitseka mustriga tapeete. Elutoas on põrandal laminaatparkett, magamistubades kilpparkett.

Tubades on palju avarust.

Korteri juurde kuulub keldriboks.

Parkimine on maja taga parklas, kus ruumi kõigile parkijatele.

MAJA

2014. aastal on tehtud täies ulatuses renoveerimistöid. Maja on saanud värske ilme ja kaasaegsed lahendused – fassaad on soojustatud, rõdud on klaasitud, paigaldatud on soojustagastusega ventilatsioon. Majas on uus kanalisatsioonitorustik ning küttesüsteem on samuti uus.

Majanaabrid on rahulikud ning meeldivad. Tegutseb toimiv ühistu.

ÜMBRUS

Annelinn on paljude perede jaoks mugav elupaik. Siin on poed, teenused, koolid-lasteaiad olemas ja häid lahendusi ümbruses tuleb ajaga aina juurde.
Ühendus kesklinna ja teiste Tartu piirkondadega on paari sammu kaugusel, kus bussipeatused ning mitmed linnaliinid sõidutavad teid, kuhu vaja.

Kui sa otsid oma pere jaoks just sellist hästi toimivat ja mugavat elukeskkonda, siis võta minuga ühendust juba täna.

Kristin Kurs, tel 529 0234 või e-mail [email protected]

Omadused

ühistranspordi läheduses
mööbli võimalus
panipaik
wc ja vannituba eraldi
elekter
internet
kanalisatsioon
keskküte
vann
vesi
rõdu
tsentraalne kanalisatsioon
kivi

Peamine soojusallikas

kaugküte
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Kristin Kurs - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Kristin Kurs
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Kristin Kurs

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle