Äripind - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Kaubanduspinnad uues pilkupüüdvas hoones!

 
[Hind m2 kohta]
Järve tn 2 - Kristiine - Tallinn, Eesti
ID: 520021068-95
Ehitusaasta
2021

Korrus
1

Praegune kasutus:
Kaubanduspind
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda esinduslikud kaubandus- või esitluspinnad 2021 jaanuaris-veebruaris valmivas pilkupüüdvas Järve Tornid arenduses.

Hoone asub suure liiklusvooga Pärnu maantee, Järvevana tee ja Tamssaare tee ristumiskohas, mis annab väga hea võimaluse enda kaubamärgi tuntuse suurendamiseks ja äri toomiseks uuele kvaliteetsele pinnale Tallinna tuntud sisustustänaval.

Pakutavad kaubanduspinnad on suurusega on 65.4-195.9m2, üürihinnaks 12€/m2, millele lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kõik kaubanduspinnad on avarad, maast-laeni akende ja kõrgete üle 3 meetriste lagedega. Pinnad ehitatakse välja kvaliteetse täisviimistlusega vastavalt üürileandja siseviimistluspaketile - seinad värvitud, põrandatel plaatvaip või vinüülplaat, valgustid paigaldatud, WC plaaditud ja varustatud sanitaarthenikaga.

Hea sisekliima eest ruumides hoolitseb sundventilatsioon ning pinnapõhiselt reguleeritav jahutussüsteem. Majas on gaasiküte ning kõik näidikud on kaugloetavad. Kõikidel pindadel on valvesüsteemi valmidus ning ligipääs 24/7.

Klientidel on võimalus tasuta parkimiseks hoone ümbruses Laine ja Järve tänaval. Üürnike parkimine on organiseeritud sisehoovi väliparklas arvestusega üks parkimiskoht 60m2 kohta. Parkimiskoht on tasuline.

Äripinna nähtavuse tagamiseks saab paigutada logo pinna sissepääsu kohale. Veelgi parema nähtavuse ja kaubamärgi tuntuse suurendamiseks on võimalus valgusreklaami paigaldamiseks Pärnu maanteelt nähtaval kahe torni vahelisel büroobloki fassaadil. Majas on ka äripindade suunaviitadega infotulbad.

Järve Tornide äripindadega korterelamute kompleksi kuuluvad kaks pilkupüüdvat 18 ja 19 korruselist tornelamut koos kahekorruselise äri- ja büroobloki ning majaaluse parklaga. Arendusse rajatakse 201 korterit ning 24 äripinda.

Valgus, avatus ja maksimaalselt ärakasutatud pind on põhimõtted, mille ümber hoone äripinnad projekteeriti. Hoone sisemus on lahendatud naturaalses võtmes, siseviimistluses on kasutatud heledaid, naturaalseid toone ning kvaliteetseid materjale.

Järve Tornid ümbritsetakse kõrghaljastusega, mis harmoneerub äripindade akendest paistva Järve parkmetsa ja rahustava igihalja männimetsaga. Asukoht on ka logistiliselt väga hea ja lihtsalt ligipääsetav igast Tallinna osast nii auto, rongi kui bussiga.

Täpsem info iga pinna kohta koos alusplaanidega meie kodulehelt www.remax.ee.

Pakkumine on vahendustasuta!

Tere tulemast tutvuma!
Omadused

uus ehitis
ühistranspordi läheduses
sundventilatsioon
uus viimistlus
gaasiküte
parkimiskoht kinnistul

Peamine soojusallikas

gaasiküte

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Erle Salla - RE/MAX Central
Erle Salla

Erle Salla

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Erle Salla

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle