Korter - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Eraldi köögiga korter eriplaneeringuga majas!

 Kuu üür
 
[kuus + tasud]
Gonsiori 33 - Kesklinn - Tallinn, Eesti
Turul uus
Date Available: 08/12/2019
ID: 520021100-2
Tubade arv:
1
Üldpind (m²)
34.90
Ehitusaasta
1989

Korruste arv:
7
Korrus
6
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda väga korralik ning avar korter Kesklinnas Gonsiori tänava lõpus Torupilli selveri juures. Tegemist on eriplaneeringuga majaga, avar esik, wc ning dushiruum koos (põrandaküte), köök eraldi, korteril 3-kordsed puitaknad. Maja ees on bussipeatus ja jalutuskäigu kaugusele jääb Kadrioru park ning Südalinn.
Korter on päikesepoolne ning väga soe!
Korter antakse üürile mittesuitsetavale ning ilma koduloomadeta naisterahvale, või paarile.
Oodatud on pikemaajalised üürnikud.

Igakuisele üürihinnale lisanduvad kommunaalmaksed, suvel ca 50Eurot, talvel max 100Eurot.

Korter vabaneb 8. Detsembril, kuid vaatama on võimalik varem tulla!

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu ettemaks 1 kuu üürisumma, tagatisraha 1 kuu üürisummas ja vahendustasu ühe kuu üür + KM.
Tagatisraha
380 €

Peamine soojusallikas

kaugküte

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Kirsi Paadik - RE/MAX Central
Kirsi Paadik

Kirsi Paadik

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Kirsi Paadik

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle