Korter - Üürile anda - Tallinn, Eesti


For the artist in you!

 
[kuus + tasud]
84a Tartu mnt - Kesklinn - Tallinn, Eesti
Date Available: 08/01/2020
ID: 520021034-140
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
146.60
Ehitusaasta
2007

Korruste arv:
14
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda avar ja ruumikas korter ajaloolises Fahle Majas!

See ekstrasuur 2-toaline korter on kunstnikuhinge paradiis! Arhitekt Giuseppe Provenzano kaunilt disainitud eluruume täiustavad looduslik paekivi ja betoonist seinad. Kõrged laed ja tohutud aknad annavad palju loomulikku valgust, samuti imepäraseid vaateid linnale, merele ja isegi T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuse vaaterattale!

Parim asukoht! Vaid mõne minuti trammisõidu kaugusel lennujaamast või kesklinnast on sul lihtne juurdepääs parimale linna pakutavale! Samas tagavad tänavast palju kõrgemal asuvad aknad sulle rahu, vaikuse ja privaatsuse pelgupaiga.

Kujutle end võõrustamas sõpru omaenda veinikeldrist, mis pesitseb paekivist seinte vahel. Mõnus tuuleke puhumas hiiglaslikest akendest, kui su külalised naudivad einet, olles ennast mugavalt sisse seadnud ümber suure söögitoa laua. Sinu taga on elutoa istumisala, mille teeb täiuslikuks projektori, kõlarite ja eriefektidega varustatud kodukinosüsteem. Magamistoas on piisavalt ruumi topeltvoodi jaoks, illuminaatoriga aken võimaldab nii värske õhu kui ka valguse juurdevoolu ning vaateid Ülemiste järvele. Vannitoas on lai dušširuum, kuhu mahuks vabalt ka vann, samuti illuminaatoriga aken, kuid vaatega linnale. „Katuseaken“ sinu pea kohal kingib sulle tõelise SPA elamuse!

Korteri juurde kuulub 3 parkimiskohta piiratud alal hoone kõrval ning suur hoiuruum.

Valmis välja üürimiseks alates 8. jaanuarist, kuid vaatama võime minna juba täna!

Ümbruskonnas asuvad Ülemiste keskus ja T1 Mall of Tallinn, lennujaam; Sikupilli keskus on kohe üle tänava, samuti trammipeatused.

++ Lepingut sõlmides tuleb üürnikul tasuda esimese kuu rent, tagatisraha, ja maakleritasu (ühe kuu üürisumma + käibemaks).

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Brenda Mitchell - RE/MAX Central
Brenda Mitchell

Brenda Mitchell

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Brenda Mitchell

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle