Korter - Müüa - Tartu linn, Eesti

Kodu, mille kujundamises saab ostja kaasa rääkida

224,500 € Muud valuutad
 
8 Kapsa - Tartu linn, Eesti
ID: 520101001-98
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
102.30
Ehitusaasta
2020

Korruste arv:
3
Korrus
2
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Omadused

uus ehitis
lastemänguväljaku läheduses
ühistranspordi läheduses
panipaik
põrandaküte
saun
internet
keskküte
vann
parkimiskoht kinnistul
rõdu
kivi
puit

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Eneken Tikk - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Eneken Tikk
Näita...

Saada sõnum

 

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle