Korter - Müüa - Pärnu linn, Eesti


GARAAžIGA KORTER KESKLINNAS

6A Kooli tn - Pärnu linn, Eesti
Date Available: 19/12/2019
ID: 520121014-3
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
43.90

Korruste arv:
2
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Omanäoline korter kesklinnas on just see, mida otsid?

- Üldpind 43,9 m2
- Vajab renoveerimist ja ajakohastamist
- Esimene korrus
- Pakettaknad, uus elektrijuhtmestik, uued püstakud
- Ahiküte
- Uus eterniitkatus
- Maja ümbritsetud aiaga
- Kanaliga garaaž, puukuur
- Ühiskasutuses lehtla
- Tasuta parkimine


KORTER

Kui mõni meist eelistab mugavust ning eeldab korteri ostmisel juba eelnevalt tehtud viimistlust ja sisekujundust, siis on ka neid, kes soovivad oma kodu loomisel panna sinna ise nii oma süda kui ka energia. Nad tahavad olla kindlad, et kasutatud materjalid on kvaliteetsed ning paljude jaoks on oluline ka nende keskkonnasõbralikkus ja turvalisus. Neile meeldib teadmine, et kõik seinad on saanud just neile sobivat tooni, põrandad on toekad ja soojad. Mõnele meeldib minimalistlik lahendus, teine soovib aga, et ta kodust peegelduks vastu kogu tema isikupära. Kuidas seda kõike saavutada? Eks ikka ise ehituses ja remondis kaasa rääkides ja/või osaledes.
Müügis oleva korteri puhul saad hoida ise silma peal teostatavatel ehitustöödel ja -kvaliteedil ning lubada oma loovusel lennata korteri siseviimistluse ja sisustuse valimisel.
2toalises korteris on vahetatud aknad, elu- ja magamistoa kütab kiirelt soojaks vana hea plekkahi. Kööki loob mõnusat hubasust puuküttega pliit, mille soojamüür kütab soojaks ka vannitoa.
Kuna korter asub linna keskusest vaid jalutuskäigu kaugusel, siis sobib see suurepäraselt ka suvituskorteriks.
MAJA

8 korteriga maja on tegusa ühistu käe all saanud endale uue välisfassaadi, katuse ja korstnad. Välja on vahetatud püstakud. Selleks on majale võetud ka renoveerimislaen, mis kajastub igakuistel arvetel.


HOOV

Hoov on piiratud aiaga. Puud, põõsad ja lilled moodustavad maja ümber mõnuse rohelise oaasi keset linnamelu. Suvehommikutel aknaid avades ei tervita sind küll kukelaul, kuid lindude sädin kindlasti. Hoovialale jäävad ka puukuurid küttepuude hoidmiseks ning lisaeelisena selle korteri puhul, ka isiklik kanaliga garaaž, kuhu saab oma auto pori- või külmavarju ajada ning seda vajadusel omal käel hooldada. Või kui autot pole, saad ehk naabrimehega kaubale ning paned garaaži hoopis tulu teenima.
Hoovi jääb ka ühiskasutatav lehtla, kus saad suveõhtutel end mugavalt puhkama sättida või naabritega lõbusalt jutelda.


ASUKOHT

Maja asub kesklinnas, rahulikus piirkonnas. Lähedale jääb Pärnu Ühisgümnaasium, mitmeid toitlustusasutusi. 7minutilise jalutuskäigu kaugusele ka Pärnu Turg, kust on hea endale kohalikku toidukraami osta, Rimi, apteek, Perearstikeskus, hambaravi.
Pärnu randa on vähem kui 2 km ning vahemaa on piisavalt väike, et läbida see suurema vaevata jalgsi või jalgrattaga ning ei pea muretsema rannaäärse kalli parkimise pärast.

Lepi kokku aeg, vaatame koos korteri üle ning peame plaani, kuidas sellest luua just Sinu soovidega ühilduv kodu.


Peamine soojusallikas

muu
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Anu Schliep - RE/MAX Soul
Anu Schliep

Anu Schliep

RE/MAX Soul


Näita...

Saada sõnum

 
Anu Schliep

RE/MAX Soul

Riia mnt 30
Pärnu, Pärnumaa, Eesti
80013

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle