Eramu - Müüa - Kastre vald, Eesti


Hubane maja just Teile!

6 Toominga tee - Kastre vald, Eesti
BRONEERITUD
ID: 520101016-18
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
169.40
Krundi suurus (m²)
1,605
Ehitusaasta
2016

Korruste arv:
1
Tualettruumide arv:
2
Maa tüüp
Õueala
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Pakkumisse on saabunud väga hea ruumilahendusega 4-toaline eramu, mis paikneb suurel krundil. Asumis korralikud valgustusega teed ja ümberringi toredad naabrid. Eramu paikneb küll asumis kuid tänu ümbruse heale haljastusele, maja taga suur tamm, on hooviala väga privaatne ja hubane nii lastele kui ka terrassil õhtuveetmiseks ja grillimiseks.
Maja ehitusaasta on 2016, sisse kolisid elanikud aga mais 2017.

Olemas on nii autole varjualune, kui ka asjade hoiustamiseks kaks panipaika, üks neist 5,5 m2 suurune, teine jääb luugiga maja katuse alla.

Sisenedes majja olete, esikust läbi astudes, avaras köök-elutoas. Seinad ja lagi on saanud värske värvi. Köögis töötasapinna kohal asuv sein on kaetud Eesti enda ettevõtte Stencilit seinašablooniga. Mööbel on Baltest OÜ toodang ja paigaldatud aastal 2018, kööki jääb ka kogu olemasolev tehnika. Ülejäänud mööbli osas saab soovi korral praeguste omanikega kokkuleppele.

Maja on ruumilahenduselt väga mõistlik, hõlmates endas kolme magamistuba, köök-elutuba, abiruumi, kahte wc-d, suure lavaga sauna, esikut, tehnoruumi ja panipaiku.

Mahedates toonides tubade põrandaid katab tammeparkett ja keraamiline plaat sanitaarruumides.

Maja köetakse gaasiküttega, mille lisandväärtuseks on paigaldatud samuti vesipõrandaküte.

Elektrivõimsus 3X16A.

Majja toodud Elioni valguskaabel.

Elutoas veel suureks plussiks kaminavalmiduse olemasolu.

Vabaaja veetmise seisukohalt on Kastre ümbrus samuti väga paljut võimaldav- läheduses Kurepalu järv, mille ümbrus on väga korras ja rand populaarne suve sihtkoht. Vooremäe tervisespordikeskus pakub samuti paljut- saab nii jooksurajal, orienteerumisrajal kui ka discgolfi mängurajal mõõtu võtta.

Emajõgi asub ca 1,2 km kaugusel ja sinna on kavas rajada paadisadam.

Peagi avatakse läheduses, Jõe tänaval, uus lasteaed, mis oleks piirkonnakooli filiaal. Piirkonnakooliks on Sillaotsa kool. Lasteaed avatakse juba selle aasta sügisel, 2020.a.

Peamine soojusallikas

gaasiküte

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Egle Ilves - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Egle Ilves
Näita...

Saada sõnum

 

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle