Korter - Müüa - Sauga vald, Eesti


KULDSETE KÄTEGA MEISTRIMEESTE UNELM!

6 Keskuse - Sauga - Sauga vald, Eesti
ID: 520121013-5
Tubade arv:
1
Üldpind (m²)
31.80
Krundi suurus (m²)
589
Ehitusaasta
1901

Korruste arv:
1
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
- Üldpind 31.8 m2
- 1 tuba
- Esimene korrus
- Vajab renoveerimist
- Ahiküte
- Kelder, pööning
- Eraldi sissepääs
- Tasuta parkimine
- Püsikulud puuduvad

KORTER

Müüki on tulnud kuldsete kätega meistrimeeste unelm!

Kui Sa liigitud nende hulka, kes armastavad oma kätega luua kaosest ilu, siis see väike, kuid väga soodne 1 toaline korter annab Sulle selleks kõik võimalused. Saad panna siin proovile kõik oma projekteerimis- ja ehitusoskused ning rakendada oma fantaasiat siseviimistluses ja - kujunduses.

Või miks mitte teha sellest hoopis ühine põnev loovprojekt koos mõne hea sõbra või kaaslasega. Kes teab, kuhu see kõik võib lõpuks välja viia?

Korteris eeliseks on kindlasti eraldi asetsevad köök ning avar tuba, mis võimaldab luua piisavalt privaatsust nii igapäevatoimetuste tegemiseks kui ka puhkamiseks.

Eeskojas on panipaik, mille saab edukalt WC-ks ja duširuumiks ümber ehitada. Teine võimalus on kasutada selleks ka osa köögipinnast.

Kokkuleppel naabrimehega on võimalik elamispinda tulevikus pööningu arvelt veelgi juurde ehitada.

Korteri juurde kuuluvad ka unikaalsete võlvkaartega keldriruumid, kuhu võid ehitada kasvõi oma isikliku stiilse veinikeldri, mida hiljem uhkusega ja mõne põneva “ajaloolise legendi” saatel teistelegi näidata.

Korter sobib ühtviisi hästi nii endale kodu loomiseks kui ka välja üürimiseks lähedal töökodades ja ettevõtetes töötavatele inimestele.

MAJA

1901.aastal valminud maja kuulus kunagi Sauga mõisa omandisse ning kannab seetõttu endas ka ajaloolist väärtust. Miks mitte seda ka sisekujunduses märksõnana kasutada.

HOOV

Maja ümbritseb väikest hooldamist vajav murulapike ning silmailu loovad puud-põõsad. Sissepääs on hoovi poolt. Lähedal ka naabermaja.

ASUKOHT

Korter asub Sauga alevikus, mis on elukeskkonnana rahulik ja turvaline.

Lähedal on toidukauplus, vallamaja, raamatukogu, sportimisvõimalused.
Kuna Sauga asub kohe Pärnu külje all, on siinne ühistransport linnaga hästi reguleeritud. Maanteeäärne kergliiklustee soodustab kindlasti ka jalgsi ning rattaga liiklemist.

Lepi kokku aeg ning tule vaata, kas sellest korterist võiks saada Sinu uus kodu või investeerimisprojekt.

Peamine soojusallikas

muu
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Karli Kiirats - RE/MAX Soul
Karli Kiirats

Karli Kiirats

RE/MAX Soul


Näita...

Saada sõnum

 
Karli Kiirats

RE/MAX Soul

Riia mnt 30
Pärnu, Pärnumaa, Eesti
80013

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle