Eramu - Müüa - Tallinn, Eesti


Müüa suure kinnistu ja ajatu stiiliga elamu!

 Soovitud hind
56 Päikese pst. - Nõmme - Tallinn, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520021093-7
Tubade arv:
5
Magamistubade arv:
4
Üldpind (m²)
151.30
Krundi suurus (m²)
1,009
Ehitusaasta
1955

Korruste arv:
2
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa suure kinnistu ja ajatu stiiliga elamu Päikese puiesteel . Majja on kaks aastat tagsi paigaldatud gaasikatel mis hoiab küttekulud madalad. Väga hea asukoht –maja asub vaikses kõrvaltänavas, läheduses koolid, lasteaiad, kauplused. Sporti armastajatel on Nõmme ja Harku mets, kus on valgustatud terviserajad aastaringseks sportimiseks.

Kahekorruseliselist elamut iseloomustab hea planeering ja hea ruumilahendus. Kokku on majas 5 tuba, neist neli magamistuba . Esimesel korrusel asuvad köök, trepihall, kolm magamistuba , vannituba, WC. Esimesel korrusel asub ka avar saun koos pesu- ja eesruumiga väljapääsuga aeda avanevale terrassile. Maja juurde kuulub ka garaaz.
Teisel korrusel asub elutuba väljapääsuga rõdule ning üks magamistuba.

Hiljuti on teostatud remont vannitoas ja WC, majas on vahetatud aknad ja uksed.

Hooldatud ja päikeselisel kinnistul kasvavad lisaks mändidele ja ilupuudele ja põõsastele ka erinevad viljapuud ja marjapõõsad.

Tule kindlasti tutvuma!

Omadused

aed
garaaž
parkimiskoht kinnistul
rõdu
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Terje Burmann - RE/MAX Central
Terje Burmann

Terje Burmann

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Terje Burmann

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle