Üürida - Üürile anda - Tartu linn, Eesti

Hello student! Ilus üürikodu ootab just sind!

 Fikseeritud hind
370 € Muud valuutad
 
[kuus + tasud]
31 Oa - Tartu linn, Eesti
Date Available: 01/07/2020
ID: 520101018-11
Tubade arv:
1
Üldpind (m²)
329

Korrus
1
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ümbruskonna kirjeldus

Korter hinnatud piirkonnas, Supilinnas!
Ümbruskonna kirjeldus

Korter hinnatud piirkonnas, Supilinnas!
Tagatisraha
370 €
Hooldustasu
30 €  Kuu
Muud kulud
Kuludest tuleb üürnikul tasuda ühe kuu ettemaks 370 € tagatisraha 370€ ja maaklerfirma vahendustasu 300€. Igakuiselt lisanduvad kõrvalkulud.

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Juta Kattai - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Juta Kattai
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle