Korter - Müüa - Võru linn, Eesti


Avar saunaga korter läbi kahe korruse

30 Tartu - Võru linn, Eesti
ID: 520101025-2
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
70

Korruste arv:
3
Korrus
Esimene korrus
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
ASUKOHT
Väga hea asukoht Võru kesklinnas peaväljaku lähedal. Lähedal asuvad teenindusasutused, poed, kool, bussipeatus, Tamula järv.

KORTER
Tegemist on avara 2-toalise korteriga läbi kahe korruse. Esimesel korrusel on elutuba ja magamistuba. Alumisele korrusele viib puidust trepp ning seal asuvad köök, WC, vannituba ning saunaruum. Korteris on vahetatud elektrisüsteem, torustik, aknad ja välisuks. Vannitoas on dušinurk ja elektripõrandaküte. Köögis olemas köögimööbel. Aknad avanevad tagahoovi. Korteri suurus on 39,3 m2 kuid koos väljaehitatud keldrikorrusega on reaalselt kasutusel olevat pinda ca 70 m2.
Kommunaalid ca 110-130 eurot.

MAJA
Maja haldab Võru Kinnisvara, trepikoda on puhas ja välisuks lukustatav. Hiljuti on vahetatud katus, koridoride ja keldrite aknad ning renoveeritud soklid. Järgmisena plaanitakse parkimisplatsi korrastamist. Majal laene pole, tööd tehakse remondifondi arvelt.

PARKIMINE
Tasuta parkimine maja kõrval

Vahetuseks võib pakkuda muud kinnisvara.

Peamine soojusallikas

kaugküte
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Kadri Corio - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Kadri Corio
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle