Korter - Müüa - Nõo vald, Eesti


Korteris ei elata! 4-tuba ootab sind!

 Hind alates
2 Kivi - Nõo - Nõo vald, Eesti
Date Available: 28/11/2019
ID: 520101018-7
Tubade arv:
4
Magamistubade arv:
4
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
781
Ehitusaasta
2000

Korrus
4
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüki on tulnud 4. toaline korter Nõos. Korter asub Nõo keskuses, kus Kõik on käe-jala juures. Lasteaed, kool, pood, vallamaja. Ujumiskoht Veski järves asub 1,3 km kaugusel. Maja ees lastel mänguväljak. Koolis on sportimisvõimalused kogu perele. Kui unustasid linnas autot tankida on ka see võimalus nüüd Nõos olemas.
Korter asub nelja korruselise maja neljandal korrusel esimeses trepikojas. Korter vajab peremehe kätt. Alustatud on remondiga. Vahetatud välisuks, aknad. Väga kenasti on säilinud põrandatel kalasaba parkett. Kaks rõdu asuvad ühel pool maja kõrvuti tubades. Plaanilt on korterist kaks tuba ühele poole maja ja kaks rõdudega tuba teisele poole maja. WC ja vannituba eraldi. Piltidel olev köögimööbel kahjuks sisse ei jää.

Tule tutvuma!
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Juta Kattai - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Juta Kattai
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle