Korter - Üürile anda - Tartu linn, Eesti


Avar ja valgusküllane üürikorter!

 Kuu üür
 
[Kuu]
19 Pikk - Tartu linn, Eesti
Date Available: 30/01/2020
ID: 520101001-90
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Üldpind (m²)
59.70
Ehitusaasta
2003
Parkimiskohad
1

Korruste arv:
5
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tartu elanikud on aastaid levitanud sõnumit, et Tartu on heade mõtete linn! Tartus on sadu ajaveetmise võimalusi, kuid enamus neist on kontsentreerunud kesklinna ümbrusesse. Arusaadavalt on kaugematest linnaosadest tihe pendeldamine kesklinna ja elukoha vahel väsitav, Seetõttu on see Emajõe Veneetsia kesklinna läheduses asuv korter ideaalne peatuspaik just Sinule.
Pakume korralikele üürnikele tähtajatu üürilepinguga kahetoalist avarat ja valgusküllast korterit Ülejõe linnaosas, asub kesklinna läheduses. Korteris on suur avatud köök-elutuba, magamistuba ja sanruum. Seinad on värvitud ning põrandal parkett.

Korter on osaliselt möbleeritud. Piltidel nähaolev tehnika ning tarbeesemed jäävad üürija kasutusse. Sisse jäävate asjade hulka kuuluvad elektripliit, külmkapp, sundventilatsioon, köögimööbel, voodi, pesumasin, televiisori alus, magamistoa garderoob.

Parkimiskoht suletud tõkkepuuga parklas.

Üürile lisanduvad igakuised kommunaalkulud. Esimene sissemakse lepingu sõlmimisel on: üür 450.- + ühe kuu tagatisraha 450.- + maakleri vahendustasu.

Korter on vaba, võimalik kohe peale lepingu sõlmimist sissekolida.
Võta maakleriga ühendust!
Tanel Kerge
+372 53030529

Tagatisraha
450 €

Omadused

uus ehitis
bussi peatuse läheduses
kesklinn
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
sissekäigu esik/garderoob
sundventilatsioon
valmimisjärgus
elekter
kanalisatsioon
keskküte
vesi
lamekatus
parkimiskoht kinnistul
tsentraalne kanalisatsioon
kivi

Peamine soojusallikas

kaugküte

Energiamärgis

Sertifikaadi kuupäev:   01/03/2009
Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Maakler/omanik - Eneken Tikk - RE/MAX Aaba Kinnisvara
Eneken Tikk
Näita...

Saada sõnum

 

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle