Eramu - Müüa - Pärnu linn, Eesti

LUKSUSLIK A-ENERGIAKLASSI MAAKÜTTEGA KIVIMAJA

255,000 € Muud valuutad
 
17 Lõvilõua tee - Audru - Pärnu linn, Eesti
ID: 520121002-14
Tubade arv:
5
Magamistubade arv:
3
Vannitubade arv
2
Üldpind (m²)
214.10
Krundi suurus (m²)
1,504
Ehitusaasta
2017

Korruste arv:
2
Tualettruumide arv:
2
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Peamine soojusallikas

maaküte

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Soovitatav
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Raili Tegally - RE/MAX Soul
Raili Tegally

Raili Tegally

RE/MAX Soul


Näita...

Saada sõnum

 
Raili Tegally

RE/MAX Soul

Riia mnt 30
Pärnu, Pärnumaa, Eesti
80013

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle