Korter - Müüa - Tallinn, Eesti


Kodu südalinnas!

16 Narva mnt - Kesklinn - Tallinn, Eesti
ID: 520021093-12
Tubade arv:
2
Üldpind (m²)
39.20
Ehitusaasta
1953

Korruste arv:
4
Korrus
3
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Südalinnas Narva maantee ja Pronksi tänava ristmikul on müüki tulnud suurepärase asukoha ja väga hea planeeringuga avar stuudiokorter. Korter asub viiekümnedatel ehitatud põneva arhitektuuriga kivimajas, on kõrgete lagede ja vaiksesse sisehoovi avanevate akendega.

Ka asukoht on suurepärane. Vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel asub nii Vanalinn, Rotermanni kvartal, õdusad kohvikud, restoranid, kultuur, meelelahutus, vaatamisväärsused, kaubandus ja spordiklubid. Ka sadamasse ja Reidi tee mereäärse jalakäijate promenaadini jõuab viie minutiga.

Sobib suurepäraselt nii külaliskorteriks kui mugavaks linnakoduks.

HOONE
Põneva arhitektuuriga hoone on ehitatud 1953.aastal, selle fassaadi kaunistavad kaunid ornamendid.

KORTER
Korteri koosseisu kuulub esik, avatud köögiga elutuba, eraldatud magamistuba ja vannituba.

Korteril on väga hea planeering - magamistuba on elutoast eraldatud mahuka sisseehitatud seinakapiga, pakkudes samal ajal nii eraldatust kui ka rohkelt hoiustuspinda. Kõik aknad avanevad sisehoovi, tagades vaikust, privaatsust ning rohkelt naturaalset valgust.

Korteris on palju hoiustuspinda lükandustega mahukate kappide näol esikus ja magamistoas. Toimiv köök on varustatud kogu vajaliku tehnikaga, kaasa arvatud nõudepesumasin, suur külmkapp, ahi ning elekripliit, millel on olemas ka gaasipliidi funktsioon.

KÜTE
Korteri küte on lahendatud keskkütte baasil.

Hind sisaldab köögimööblit koos tehnikaga, sisseehitatud garderoobikappe ja vannitoa sisustust.

Olete oodatud tutvuma!


Peamine soojusallikas

kaugküte

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Terje Burmann - RE/MAX Central
Terje Burmann

Terje Burmann

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Terje Burmann

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle