Ladu/tootmine - Müüa - Maardu, Eesti


13 Viieaia tee - Maardu, Eesti
ID: 520091001-43
Üldpind (m²)
9,849
Krundi suurus (m²)
25,025
Ehitusaasta
2007

Korruste arv:
2
Maa sihtotstarve
Tootmismaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa Tallinna külje all Maardu tehnopargis, asuv lao ja tootmishoone.

Tegemist on 2007 aastal ehitatud heas korras hoonega. Majas on asunud Wendre mööblitootmine, praegu hoone peamiselt kasutusel laona. Hoone jääb tühjaks seoses ettevõtte töö ümberkorraldamisega ning tootmise kolimisega Pärnusse.

Töötajate parkimine hoone esisel platsil, suurte veoautode liikumine mugavalt ümber maja. Kauba liikumine on olnud lahendatud: sissetulev kaup läbi kahe majataguse sissepääsu kaudu, väljaminev kaup hoone küljel, läbi 5 estakaadi. Kaks väravat, eraldi sisenevale ja väljuvale transpordile.

Küttesüsteemid, ventilatsioon, kandekonstruktsioonid ja katus on kõik heas korras.

Esimesel korrusel 8 897 m2 lao ja tootmispinda. Lagede kõrgus 9,5 m ja 4,2 m
Teisel korrusel kontori ja abiruumid 1455 m2. Sealhulgas 6 kabinetti, nõupidamise ruum, näidiste saal, 4 riietusruumi, toitlustuskompleks ja tehnilised ruumid.

Kokku hoone brutopind 10.398 m2

Tulenevalt toodetava kauba iseloomust on hoones olnud tootmine üsna puhas ning tooted mida ladustatakse on olnud pakendatud (ette valmistatud jaemüügiks). Ehk siis hoone lao ja tootmisosa on väga korrektselt hoitud ja säilinud.

Helista ja küsi lisa

Eno Juul
+372 50 88 963
[email protected]

Peamine soojusallikas

gaasiküte
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Eno Juul - RE/MAX Arena
Eno Juul

Eno Juul

RE/MAX Arena


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Eno Juul

RE/MAX Arena

Hallivanamehe 4
Tallinn, Harjumaa, Eesti
11317

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle