Eramu - Müüa - Kiili vald, Eesti


Armas kodu Luigel!

12 Kõivu - Kiili vald, Eesti
MÜÜDUD
ID: 520021093-11
Üldpind (m²)
97
Krundi suurus (m²)
2,801
Maa tüüp
Elamumaa
Maa sihtotstarve
Elamumaa
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Müüa kõrghaljastusega suure kinnistuga maja Luige alevikus, vaid 10 km kaugusel Järve Keskusest . Keskkond turvaline ja rahulik.

Majja sisenedes avaneb suur avar esik , elutuba avatud koos köögiga , saun vaatega sisehoovi, vannituba koos duzzikabiiniga ja wc, teisele korrusele viib trepp kus on kaks magamistuba ning lisaks 13,4m2 suurune klaasseintega terrass

Suurel ja avaral kinnistul asuvad garaaz, grillmaja ja igale armastavale rohenäpule peenramaa, kasvuhoone, kus kasvavad väga maitsvad viinamarjad, viljakandvad õunapuud ja marjapõõsad
Hubases majas on kõik mugavused mõnusaks äraolemiseks igal aastaajal – küte on lahendatud Harvia ahju ja õhksoojuspumbaga, majas on tsentraalne vesi ning sooja vee eest hoolitseb elektriboiler. Elektriliitumine 3*25A
Renoveeritud 2001 aastal Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon.

Autole parkimisvõimalused kinnistul olemas kahele autole.

Kiili keskuses Kiili Gümnaasium , lasteiaiad, postkontor ja Maxima kauplus.

Luige on ideaalne neile, kes soovivad linna lähedal elada ja ka nautida loodust.Lähedal asuvatest vaatamisvaartustest oleks mõne kilomeetri kaugusel Männiku raba, kus saab nii sporti teha kui ka korjata marju ja seeni.

Ilus keskkond, kommunikatsioonide olemasolu ja korralikud valla poolt ka talvel korras hoitavad juurdepääsuteed on loonud head tingimused selleks, et paljud naabrid elavadki seal aastaringselt.

Olete oodatud tutvuma!

Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Terje Burmann - RE/MAX Central
Terje Burmann

Terje Burmann

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Terje Burmann

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle