Korter - Üürile anda - Tallinn, Eesti


 
[kuus + tasud]
12 Kaupmehe - Kesklinn - Tallinn, Eesti
ÜÜRITUD
Date Available: 13/01/2020
ID: 520021034-139
Tubade arv:
3
Magamistubade arv:
2
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
82.70
Ehitusaasta
2011

Korruste arv:
7
Korrus
3
Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Üürile anda soe ja hubane kolmetoaline korter linna südames.

Korteri plussideks on väga ruumikas vannituba, eraldi garderoob peamises magamistoas, kena ja kaasaegne köök ning 7 m2 suurune rõdu.

Teist magamistuba võib kasutada nii kodukontori, lastetoa või külalistetoana.

2011. ehitatud korterelamu asub kõrvaltänaval, aknad vaatega siseaeda. Siin on olemas kogu vaikus ja privaatsus, mida sa vajad! Keskküte ja energiaklass C. Õigele korrusele viib sind lift ning kõik, mida linnal on sulle pakkuda, asub kiviviske kaugusel!

Üürihinnas sisaldub ka parkimiskoht lähedalasuvas Europark parklas ning panipaik hoone esimesel korrusel.

Korter on väljaüüritav alates jaanuari teisest nädalast, kuid on täiesti valmis tutvumiseks juba täna.

Lähiümbruskonnas asuvad USA konsulaat, Stockmanni kaubamaja ja Solarise keskus, Eesti Rahvusvaheline Kool, Estonia teatri- ja kontserdimaja – astu kodust välja ja ole valmis paljudeks põnevateks seiklusteks!

++ Lepingut sõlmides tuleb üürnikul tasuda esimese kuu rent, tagatisraha, ja maakleritasu (ühe kuu üürisumma + käibemaks).

Omadused

uus ehitis
haigla lähedal
kesklinn
koolide läheduses
poodide läheduses
ühistranspordi läheduses
möbleeritud
panipaik
parkimiskoht kinnistul
rõdu

Peamine soojusallikas

õhk-vesi soojuspump

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks, kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Brenda Mitchell - RE/MAX Central
Brenda Mitchell

Brenda Mitchell

RE/MAX Central


Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Brenda Mitchell

RE/MAX Central

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle