Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004
Taavi Raud - RE/MAX Aaba Kinnisvara

Taavi Raud

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Office of RE/MAX Aaba Kinnisvara - Tartu linn Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

+372 556 53477 Näita...
+372 5565 3477 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

Office of RE/MAX Aaba Kinnisvara - Tartu linn Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004
Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Taavi Raud

Suurem müügimugavus annab Teile suurema müügieelise

Taavi on 29.a noormees, kes on oma elu jooksul puutunud kokku erinevate tööalaste tegemistega ning sealjuures proovinud ka ise erinevaid projekte läbi viia.
Tema teekond algas juba 17-ne aastaselt ehitusvaldkonnas ning sealt edasi liikus ta baarimajanduses. 19-ne aastaselt alustas ta baarmeni ametiga ning sealtmaalt sai selgeks, mis suunas tuleks elus edasi liikuda. Kuna suhtlemine ja kiirete lahenduste leidmine erinevates ettevõtmistes kujunes peaaegu, et olulisemaks osaks tema elus, siis sai avatud oma klubi juba 21 aastaselt.
Kuna tollel ajal jäi puudu oskustest teha asju nii nagu oleks vaja olnud, siis ei jäänud see pidu pikaks.
Esimese klubi uksed tuli kinni panna. Seejärel mindi soome ja saadi kogemused ehitusmaastikul võõras riigis. Lisaks määriti käsi ka lehma nahkade tootmises, kus peeti vastu imede kombel 6 kuud. Pärast seda prooviti ametit kaljude purustajana ning kiilajana. Kuna töö oli väljakutsuv ning selline millest ei oldud varem kuuldud, siis pakkus see rõõmu nagu raketid väikesele poisile. 25. aastaselt oli Taavil olnud kokku juba kogemust veebiarenduses, reklaamidisainis, turunduses ning lisaks sellele oli ta vahepeal suutnud käivitada veel 2 klubi millest üks avati teist korda ja paremini kui aastal mil ta oli veel 21.
Igasuguste erinevate inimestega suhtlus ja kokkupuude aitas tal saada kogemusi selleks, et proovida uusi väljakutseid projektimüükides ning jae -ja hulgikaubanduses. Olles projektimüükide abimeheks ka ühes suurimas valgustite ja dali lahendusi pakkuvas ettevõttes sai ta kogemusi selleks, et hakata pakkuma ise ehitustegevuste läbi teenuseid mis aitaksid korrastada inimeste kodusid just selliseks nagu klient soovib. Sealjuures sai ta abiks olla ka eelnevate kogemustega ning partnersuhetega mis olid kogunenud.
Sooduspakkumised oma klientidele erinevatelt toodetelt ja teenustelt aitasid luua inimestega soojad ja pikaajalised suhted. Tänaseks on Taavi kuulnud inimestelt korduvalt kuidas nii kirju ja värvika tegevuskavaga mees võiks proovida kinnisvaramaakleri tööd.
Kuna inimeste kodud ja kinnistud on nende kalleim vara, siis on see kõige tõsisem müügitöö millega Taavi tänaseks on kokku puutunud. Maakler pole lihtsalt inimene, kes vahendab korterit või kinnistut. Maakleri töö on olla hindaja, spetsialist, otsekohene, konkreetne, täpne, korrektne.
Omada ehitusalaseid teadmisi ja tunda spetsialiste, et leida parim võimalik lahendus kinnisvara ostu- või müügitehingu sõlmimiseks. Rääkida kaasa arendustes ning abistada kliente nõustamistega ja võimalusel soodustustega, et nende kodude ehitus oleks soodsam, mugavam, kiirem.
Selle kõige läbi saab maakler suhte kinnisvara omanikuga ja võimaliku müüjaga tulevikus.
Usaldusväärse koostöö põhjal on võimalik pakkuda ka kvaliteetset korterit tulevikus ostjale. Suurem müügimugavus annab Teile suurema müügieelise on igal juhul õigustatud loosung. Taavi Raud eristub kinnisvarakaupleja nimega seetõttu, et ta kaupleb parima hinna ostjale, müüjale ja kõikide kodude lisaväärtuste loomisele selleks, et tema kliendid hoiaksid kokku oma kallist aega ning mis kõige olulisem, raha.

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel
Vene keel