Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004
Kristin Kurs - RE/MAX Aaba Kinnisvara

Kristin Kurs

RE/MAX Aaba Kinnisvara

Office of RE/MAX Aaba Kinnisvara - Tartu linn Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

+372 5290234 Näita...
+372 529 0234 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

Office of RE/MAX Aaba Kinnisvara - Tartu linn Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004
Kaluri 2
Tartu linn, Tartumaa, Eesti
51004

Kristin Kurs

Maakler-ruumistilist, kes kiirendab kinnisvara müügiprotsessi
Real estate agent / home stager speeding up the sale of your property

RE/MAX Aaba Kinnisvara maakler-ruumistilist Kristin Kurs on väga põhjalik, ta süveneb ruumi olemusse ja märkab detaile. Kristin leiab stilistina parima lahenduse ruumi presenteerimiseks, suunab maaklerina kinnisvara õigele ostjale ja kiirendab seeläbi kogu müügiprotsessi. Ka kinnisvara omanik hakkab nägema oma kodu Kristiniga koos töötades uues valguses ja ostjatel on kergem leida kõnetav kodu. Maakler Kristini eesmärgiks on alati endast parima andmine, jälgimine, et müüja huvid oleksid kaitstud ja samas ka kodu otsiva inimese ootused maksimaalselt täidetud. Kristin Kurs’i kliendid väärtustavad oma elukeskkonda ja hindavad kõrgelt kinnisvara asukohta. Kliendid on maakler-ruumistilisti Kristini tööga väga rahul, sest kinnisvara müük toimub personaliseeritult ja kiiremini.

Kliendid räägivad Kristinist

Tanel Esperk: "Mulle meeldis Sinu puhul protsessile pühendumine, operatiivne infovahetus, asjatundlik ja meeldiv suhtlusstiil ning otseloomulikult ruumistilistika. Olen siiani lummatud sellest, kuidas detailide lisamise ja sättimisega on võimalik nii palju muuta. Üks sõber kommenteeris neid "enne ja pärast" fotosid nii: "Tundub, et seal on värske remont tehtud". See ütleb minu meelest kõik :)."

Tuuli: "Kindlasti soovitaksin Teid! Kogu info liikus väga kiiresti, sain kõigile oma küsimustele vastuse ja hindamisakti koostamine, aja leidmine käis sammuti väga kiiresti. Ka notaris asjaajamine sujus tänu Teile väga kiiresti. Mina ostjana hindasin Teie ausaid vastuseid, rahulikku ja professionaalset olekut. Koostöö maakleritega annab kindlasti nii ostjale kui müüjale suurema kindluse, et asjaajamine on korrektne ja kõik vajalikud toimingud saavad tehtud. "

IN ENGLISH
Kristin Kurs, a real estate agent / home stager at RE/MAX Aaba Kinnisvara, is very thorough, delving deep into the nature of a space and having a keen eye on details. As a home stager, Kristin finds the best solutions for presenting a space; as a real estate agent, she matches the property with the right buyer and speeds up the whole sales process. Collaborating with Kristin, the owner of the property will also see their home in a new light and buyers will find it easier to find a home that speaks to them. The real estate agent Kristin is always ready to do her best, making sure the interests of the seller are protected and the expectations of those looking for a home met to the maximum extent possible. Her customers appreciate their living environment and place great importance on the location of the property. The customers are very happy with Kristin’s work because their property gets sold with a personal approach and faster. Kristin Kurs, a real estate agent at RE/MAX Aaba Kinnisvara, is mainly operating in Tarty city centre, Karlova and Tähtvere districts.

RE/MAX Aaba Kinnisvara TOP 2 maakler, mai 2019
RE/MAX Aaba Kinnisvara TOP 3 maakler, aprill 2019
RE/MAX Aaba Kinnisvara TOP 1 maakler, veebruar 2019
RE/MAX Aaba Kinnisvara TOP 1 maakler, jaanuar 2019

RE/MAX Aaba Kinnisvara TOP 1 AASTA MAAKLER 2018

Tänu müügieelsele ruumistilistikale ja atraktiivsetele fotodele tekib korteri või maja müügil tugev konkurentsieelis, võrreldes teiste turul pakutavate kinnisvara objektidega.
Olen oma oskuste ja teadmistega Teie kõrval objekti hinnastamisest kuni notaris ostu-müügilepingu allkirjastamiseni.

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel
Vene keel