Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Martin Vendla - RE/MAX Central

Martin Vendla

RE/MAX Central

OfficeOf RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

+372 677 7330 Näita...
+372 5561 3453 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

OfficeOf RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Martin Vendla

Success is never owned; it is only rented – and the rent is due every day!

Minnes 2013 aastal USA-sse raamatuid müüma ei osanud ma arvata, et ma oma edasise karjääri müügivaldkonnaga tahan siduda. Hiljem sai sellest 3 aastane kogemus, mille kõrvalt olen ka mitmetes teistes müügiprojektides olnud ja neid juhtinud.

Juba teisel suvel Kentuckys väga jõukas piirkonnas raamatuid müües tutvustas klient mulle RE/MAXit kui ettevõtet ja sain ka otsese pakkumise tema jaoks tööle minna.
Sellest hetkest olin kindel, et see on kinnisvara ettevõte kellega mina end seoksin.

Olen juba väga noorest east saati väga võistlushimuline seega kõikides valdkondades, olgu selleks siis töö või sport, olen praktiseerinud "Student of the Game" mentaliteeti - iga päevaga kiiremini, kõrgemale ja kaugemale olles samal ajal väga töökas ja õpetatav.

Nagu juba RE/MAX nimest välja loeb, siis minu peamine eesmärk on kõikidele klientidele ja koostööpartneritele MAXimaalset teenust osutada telefonikõnest eduka tehingu järgse sooja käepigistuseni välja.

Kuna kinnisvara ost ja müük on tihtipeale üks olulisemaid otsuseid inimeste elus, siis töötan iga päev selle nimel, et anda parimat nõu ja need otsused ka ellu viia.

Tulemused/Achievements:

RE/MAX Central TOP 2 maakler september 2018
RE/MAX Central TOP 3 maakler oktoober 2018
RE/MAX Central TOP 2 maakler november 2018
RE/MAX Central TOP 2 maakler jaanuar 2019
RE/MAX Central TOP 2 maakler veebruar 2019
RE/MAX Central TOP 3 maakler märts 2019
RE/MAX Central TOP 1 maakler mai 2019
RE/MAX Central TOP 3 maakler juuli 2019
RE/MAX Central TOP 2 maakler august 2019
RE/MAX Central TOP 1 maakler oktoober 2019
RE/MAX Central TOP 1 maakler november 2019

RE/MAX Eesti TOP 4 maakler november 2018
RE/MAX Eesti TOP 3 maakler mai 2019
RE/MAX Eesti TOP 6 maakler august 2019
RE/MAX Eesti TOP 8 maakler september 2019
RE/MAX Eesti TOP 3 maakler oktoober 2019
RE/MAX Eesti TOP 3 maakler november 2019


Tagasiside/Feedback:

Olen Martini teenust kasutanud nüüd 2 korda: renoveerimist vajava 4-toalise korteri müügiga Laagris ja elumaja müügiga Kristiines. Mõlemal korral olen ülimalt rahule jäänud. Tulemus on olnud ootuspärasest suurem ja peavalu on olnud oodatust kordades vähem. Vahet pole, mis või kes tahab tõkestada sujuvat müüki (nt mõni puhkusel olev korteriühistu raamatupidaja või teosammul liikuv kasutusloa asjaajaja), Martin tuleb ise vahele ja oma järjekindluse ja eeskujuliku tööeetikaga paneb kõik paika jälle ning hoiab kätt järjepidevalt pulsil. Professionaalne, tunneb oma ala väga hästi ja suudab ka algajatele kõik lihtsalt ära seletada. Olen väga tänulik Martinile ja soovitan julgelt kõigile, kellel mingi kinnisvaraalane tegevus käsil on ja kes tahavad selle kogemuse teha lõbusaks ja lihtsaks.
- Andres

Aitäh Martin, olen igati rahul selle tehinguga. Töö väga professionaalne. Olen väga tänulik, et leidsid aega peale igat korteri näitamist anda tagasisidet klientidelt ja hoida mind igati asjaga kursis, kui mul endal polnud üldse mahti sellega tegeleda või selle peale isegi väga mõelda. Ja ei oleks uskunudki, et tehinguni nii kiiresti jõuad. Suured, suured tänud. Soovitan sind kindlasti ka oma tuttavatele. Tänan!
- Kätlin

Kui küpses mõte suur korter maha müüa ja uus ning väiksem osta, ei osanud küll arvata, et see protsess nii kiirelt ja sujuvalt ja ka minule muretult kulgeb. Aitäh sulle, Martin! Oled mees oma õiges ametis! Meeldiv ja professionaalne suhtleja, positiivne ja hooliv. Sind võib julgelt kõigile soovitada.👍
Ütlesid, kui kortereid vaatasime, et õiges korteris tekib ka õige tunne. Sa ei eksinud! Oleme nüüd kaks nädalat uues kodus elanud ja oma kodu tunne on olemas esimestest päevadest saati 🙂 Jõudu ja jaksu sulle!
- Silvi

Kahe nädalaga müüa korter 98,5% küsimishinnast ütleb nii mõndagi! Olin ise kogu perioodi muude tegevustega hõivatud ja maakler ajas kõik pisiasjad ise korda. Aitas koristadagi :D Super 5+ ja aitäh Sulle!
- Martin

Loe rohkem/Read more:

https://rem.ax/2Hmqniu

Minu tööle loovad tulemuse 3 peamist märksõna:

Pühendumus
Enesekindlus
Punktuaalsus

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel