Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Liisa Kasak - RE/MAX Central

Liisa Kasak

RE/MAX Central

OfficeOf RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

+372 677 7330 Näita...
+372 527 9500 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

OfficeOf RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Liisa Kasak

Võta minuga ühendust, kui ootad maaklerilt kohusetundlikkust ja kättesaadavust olenemata päevast ja kellaajast!

Kinnisvara on mulle huvi pakkunud juba aastaid ja kinnisvaraturul toimuvaga olen ennast pidevalt kursis hoidnud alates elu esimesest tehingust aastal 2007. Enne maakleriks hakkamist olen teinud mitmeid müügi-, üüri-, rendi- ja ostutehinguid nii eraisikuna, kui ka ärikliendina. Tänu neile kogemustele tean hästi, mida kliendid maaklerilt ootavad. Mitmed kogemused on andnud võimaluse kokku puutuda maakleritega seinast-seina ja soov teha paremini pani mind liituma maaklerite põneva elukutsega.

RE/MAX osutus minu valikuks põhiliselt ettevõtte pikaajalise kogemuse ja rahvusvahelisuse tõttu. Olin ka tuttavatelt kuulnud palju positiivset RE/MAXi maaklerite kohta. Kollektiiv on suur ja kõik jagavad samu väärtusi ning põhimõtteid klientide teenindamisel. Re/Max paneb palju rõhku maaklerite aitamisele igal võimalikul viisil ning pakub suurepäraseid koolitusi, tänu millele saavad maaklerid pakkuda professionaalset teenust. Olen veendunud, et koostöös kolleegidega suudame leida teie kinnisvarale kiiresti ostja, või pakkuda teile parimaid müügil olevaid kinnisvaraobjekte.

Klientide teenindamisel on minu jaoks põhiline olla alati kättesaadav ning aidata klientidel müüa või osta kinnisvara parima võimaliku hinnaga.

Kui sinul või sinu tuttavatel on vaja abi kinnisvara hinnastamisel, müümisel või leidmisel, siis olen just õige inimene, kelle poole pöörduda!

Võta minuga ühendust:
+372 52 79 500
[email protected]

Kiirus
Usaldusväärsus
Kohusetundlikkus

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel