Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Kirsi Paadik - RE/MAX Central

Kirsi Paadik

RE/MAX Central

Office of RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

+372 677 7330 Näita...
+372 518 6161 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

Office of RE/MAX Central - Tallinn Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151
Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Kirsi Paadik

Olen täpne, korrektne, hea suhtleja ning mis peamine – tunnen ja armastan oma tööd!

Olen kinnisvaramaaklerina tegutsenud juba aastast 2004, läbides siis ka põhjaliku Haabersti Maja Kinnisvarakooli ning 2019 liitusin RE/MAX Central frantsiisiga Tallinnas.

Minu eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset teenust kinnisvara müügi, ostu ja üüri valdkonnas. Soovin rakendada oma aastate jooksul omandatud kogemusi ning head inimeste tunnetamist ja seeläbi pakkuda professionaalset teenust.

Võtke julgesti ühendust lisaküsimuste korral!Kui Sul, Sinu Sõbral, Sugulasel, Tuttaval on soov saada kinnisvaraalast konsultatsiooni, anda müüki või üürile kinnisvara, siis võtke kindlasti ühendust! Samuti on oodatud kinnisvara ostusoovid!
Olga: Olen väga tänulik, et aitasite kahe objekti müügiga ja üürimisega. Kirsi on abivalmis ja täpne, kohusetundlik ja aktiivne! Soovitan Teda!
Liis: Kirsi on kõik minu kinnisvara tehingud väga edukalt läbi viinud. Ta on kannatlik, professionaalne, mõõdukas ja tasakaalukas. Usaldasin tema kätte kõik üürilepingute tehingud ning viimasena ka kinnisvara müügitehingu, millega jäid mõlemad pooled väg

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel
Vene keel