Paldiski mnt 5
Tallinn, Harjumaa, Estonia
10137
Estonia RE/MAX english,estonian,german Kaspar Bockhard Töötan maailma suurimas kinnisvarafirmas, kus eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset teenust kinnisvara müügi, ostu ja üüri valdkonnas. Kinnisvaramaaklerina tahan just Sinule pakkuda suurepärast klienditeenindust, meeldivat koostööd, abivalmidust Sinu igas küsimuses, mis on seotud kinnisvaraga. Uus kodu soetatakse selleks, et leida südamelähedane koht ja saada tunne, et see on Sinu oma, kus leiad rahu. Uue kodu ostmine on alati täis emotsioone ja tundeid, kuid samal ajal on vaja selget mõistust oluliste juriidiliste ja rahaliste aspektide jaoks. Olen kinnisvaramaaklerina Sinu jaoks olemas, et suunata Sind õiges suunas, et saaksid selle, mida soovinud oled. Töötan kinnsivarafirmas, kus pakutakse koolitusprogramme, kus arendatakse teadmisi, et olla kaasaegsete kinnisvara trendidega kursis.

Maakleritööga alustasin 2022.aasta märtsis. Olen abivalmis, töökas ja rõõmsameelne
noormees. Soovin aidata igat inimest, et ta teeks nimelt selle õige valiku. Aitan Sinu kinnisvara hinnastada ja abistan pangalaenu taotlemisel. Kui arvad, et just Mina saan aidata leida Sul uut kodu või hoopsiki soovid seda müüa või välja üürida, siis võta minuga julgelt ühendust. Kirjutades mulle kasp[email protected] või kui soovid helistada siis +37258110362.
EUR
Kaspar Bockhard - RE/MAX Central

Kaspar Bockhard

Office of RE/MAX Central - Tallinn EUR Paldiski mnt 5
Tallinn, Harjumaa, Estonia
10137
Estonia RE/MAX RE/MAX Central Tallinn RE/MAX Central

+372 5811 0362 Show...
+372 677 7330 Show...

Send us a message 

Name
*
Name
Phone
E-Mail Address
Comments
 

Office of RE/MAX Central - Tallinn Paldiski mnt 5
Tallinn, Harjumaa, Estonia
10137
Estonia RE/MAX RE/MAX Central Tallinn RE/MAX Central
Paldiski mnt 5
Tallinn, Harjumaa, Estonia
10137

Kaspar Bockhard

Soovin pakkuda igale inimesele või perele oma unelmate kodu!

Töötan maailma suurimas kinnisvarafirmas, kus eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset teenust kinnisvara müügi, ostu ja üüri valdkonnas. Kinnisvaramaaklerina tahan just Sinule pakkuda suurepärast klienditeenindust, meeldivat koostööd, abivalmidust Sinu igas küsimuses, mis on seotud kinnisvaraga. Uus kodu soetatakse selleks, et leida südamelähedane koht ja saada tunne, et see on Sinu oma, kus leiad rahu. Uue kodu ostmine on alati täis emotsioone ja tundeid, kuid samal ajal on vaja selget mõistust oluliste juriidiliste ja rahaliste aspektide jaoks. Olen kinnisvaramaaklerina Sinu jaoks olemas, et suunata Sind õiges suunas, et saaksid selle, mida soovinud oled. Töötan kinnsivarafirmas, kus pakutakse koolitusprogramme, kus arendatakse teadmisi, et olla kaasaegsete kinnisvara trendidega kursis.

Maakleritööga alustasin 2022.aasta märtsis. Olen abivalmis, töökas ja rõõmsameelne
noormees. Soovin aidata igat inimest, et ta teeks nimelt selle õige valiku. Aitan Sinu kinnisvara hinnastada ja abistan pangalaenu taotlemisel. Kui arvad, et just Mina saan aidata leida Sul uut kodu või hoopsiki soovid seda müüa või välja üürida, siis võta minuga julgelt ühendust. Kirjutades mulle [email protected] või kui soovid helistada siis +37258110362.

Languages Spoken

English
Estonian
German