Data Protection StatementTeie privaatsus ja teie isikuandmete kaitsmine on meile olulised ja vastab täielikult Euroopa isikuandmete kaitse üldmääruse suunistele.

 

Isiklikud andmed

Meie veebilehe kasutamine on mõeldud olema huvitav ja kasutajasõbralik kogemus ning selleks, et saaksite täielikult ära kasutada pakutavaid funktsioone ja teenuseid, võime nõuda, et esitaksite meile oma isikuandmeid.

 

Sellel veebilehel on mitu kontakti vormi, millest kõiki kasutatakse selleks, et teid ühendada RE/MAXi esindajaga, kes aitab teid teie järelepärimisega. Mõned nendest vormidest koguvad väga algelisi andmeid, nagu teie nimi, e-post ja telefon, kuid teised koguvad täpsemaid isikuandmeid, näiteks teie aadressi.

 

„Minu RE/MAX“ annab kasutajatele võimaluse luua oma konto RE/MAXi veebilehel ja kasutada ära selliseid täiustatud funktsioone, nagu lemmikloendite salvestamine või kirjete otsingute salvestamine. Kasutajad saavad ka agentidega ühendust võtta ja nendega ohutus ja turvalises keskkonnas suhelda, mis võimaldab agentidel tööle hakata ja aidata leida teie unistuste objekt või müüa teie praegust vara.

 

Kellel on juurdepääs teie teabele?

Sõltumata sellest, millise vormis esitate, võite olla kindel, et teie teave saadetakse RE/MAXi esindajale ja mitte kellelegi teisele. Enamasti on see üksikisik RE/MAXi partner, kes uurib lähemalt teie objekti kohta tuntud huvi kohta. Kuid selliste päringute puhul, nagu karjäärivõimalused või frantsiisimüük, saadetakse teie andmed RE/MAXi kontorisse või piirkondlikule või rahvusvahelisele esindajale.

 

Kuidas me teie isikuandmeid kaitseme?

RE/MAXi maailmas on teie andmetele juurdepääs ainult kindlaks määratud RE/MAXi esindajatel, kellel on kasutajanimi ja parool. RE/MAXi maailmast väljaspool on teie isikuandmetele juurdepääs ainult andmetöötlusega tegeleva firma GryphTech Inc töötajatel, sest firma vastutab veebisaidi arendamise ja hooldamise ning andmete salvestamise eest.

 

Teie isikuandmed salvestatakse turvalistesse serveritesse, mille toimimine on kooskõlas Euroopa andmetöötluse ja -kaitse suunistega.

 

Õigus oma isikuandmetele juurde pääseda

Isikuandmete kaitse üldmäärusest lähtuvalt on teil õigus juurde pääseda enda isikuandmetele, mis on meie süsteemides salvestatud. Pakume teile võimalust seda teha „Juurdepääs oma isikuandmetele“ lehe kaudu.

 

Andmete liikuvus

Teil on ka õigus andmete liikuvusele, mis tähendab, et peame andma teile võimaluse oma andmed alla laadida harilikus formaadis, kui teil on vaja seda teisele poolele üle kanda.

 

Taotledes juurdepääsu enda isiklikele andmetele „Juurdepääs oma isikuandmetele“ lehelt, saate oma isikuandmed turvalise e-kirjaga. See annab andmete liikuvuse osas suurema paindlikkuse, kuna saate edastada oma andmed teisele osapoolele või kopeerida ja kleepida need teie poolt soovitavasse failitüüpi

 

Õigus olla unustatud

Isikuandmete kaitse üldmäärus pakub ka võimalust, et RE/MAX unustab teie isikuandmed. Kui see protsess on lõpule viidud, on kõik teie isikuandmed, mida saab otseselt või kaudselt teie tuvastamiseks kasutada, anonüümseks muudetud.

 

Näide:

 

Enne: John Smith

Pärast: NULL

 

Et kasutada oma õigust olla unustatud, klõpsake e-kirjas, mis luuakse, kui palute juurdepääsu enda isikuandmetele lehel „Juurdepääs oma isikuandmetele“, „Unusta mind“ nuppu.

 

Tarbijana on teil ka võimalus taotleda kogu suhtlemise peatamist. See on kasulik juhul, kui olete loonud RE/MAXiga ärisuhte tehingu tegemisel või RE/MAXi teenuseid kasutades. Sellisel juhul jätab RE/MAX endale õiguse hoida teie isikuandmeid kohaliku valitsuse poolt määratud aja jooksul.

 

Sellisel juhul ei kehti teie õigus olla unustatud, kuid samas võite soovi korral peatada RE/MAXilt lähtuva kommunikatsiooni (turundus e-kirjad, uued objektid turul jne). E-kirjas olev kommunikatsiooni peatamise nupp eemaldab teid kõigist meililistidest ja turunduskampaaniatest.

Cookie Declaration