Üürida - Üürile anda - Tallinn, Eesti


Hea asukoht!

 
[kuus + tasud]
24 Tartu mnt - Kesklinn - Tallinn, Eesti
ÜÜRITUD
Turul uus
ID: 520021034-127
Tubade arv:
2
Magamistubade arv:
1
Vannitubade arv
1
Üldpind (m²)
56.70

Tualettruumide arv:
1
Estonian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Rendile anda kaunilt renoveeritud korter Tartu maantee ja Liivalaia tänava nurgal – paremat asukohta on raske välja mõelda!

Kõik käe-jala juures tähendab täielikku linnaelu. Stockmanni kaubamaja üle tee, trammid liiguvad otse ukse eest. Koolid, pargid, haigla, lennujaam, vanalinn – sind ümbritseb parim, mida Tallinnal pakkuda on.

Avaras kahetoalises korteris on kõik vajalik:
- rikkalikult sisustatud köök gaasipliidi, külmiku, ahju, mikrolaineahju ja nõudepesumasinaga
- suur vannituba dušši, pesumasina ja gaasiboileriga
- elutoas mugav diivan, mida on hõlbus vajadusel voodiks muuta, söögilaud ja teler koos seda ümbritseva sektsioonkapiga
- magamistoas kaheinimesevoodi ja riidekapp

NELJAkordsed aknad hoiavad eemale tänavamüra, kuid samas korteri ka eriliselt sooja. Aknad on kaetud peegelklaasiga, seega väljast tuppa ei näe.

Vajadusel on täiendava 50 euro eest kuus maja taga saadaval parkimiskoht. Kui ennast korterisse sisse kirjutada, on võimalik taotleda ka parkimisluba linnatänaval kõigest 120 euro eest aastas.

Lepingu sõlmimisel peab rentnik tasuma esimese kuu rendi, tagatisraha (ühe kuu üüri summas) ja maakleritasu (ühe kuu üür pluss käibemaks).

Energiamärgis

Vastavust energiatõhususe miinimumnõuetele tõendatakse energiamärgisega. Energiamärgis annab infot projekteeritava või olemasoleva hoone projekteeritud energiavajaduse või tegeliku energiatarbimise kohta. Energiavajadus ja –tarbimine kantakse skaalale (A-st kuni H-ni) mis aitab võrrelda hoonet sarnaste seas. Sõltuvalt hoone kasutamisotstarbest on klasside väärtused erinevad. Sarnaneb oma põhimõtetelt kodumasinate märgistamisele. Energiamärgisele lisatakse soovitused hoone energiatõhususe parandamiseks, välja arvatud kui selliseks parandamiseks puudub mõistlik võimalus.
Kogu maakleri poolt antud informatsiooni saab lugeda usaldusväärseks kuid selle tegelikkusele vastavust ei tagata ja informatsioon tuleb iseseisvalt üle kontrollida. Käesolevaga ei anta objektiga seoses mistahes kinnitusi või tagatisi.
MAAKLER
Brenda Mitchell - RE/MAX Central
Brenda Mitchell
Näita...
Näita...

Saada sõnum

 
Brenda Mitchell

RE/MAX Central

Ahtri 6
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10151

Lemmikud

Jaga ja võrdle


Hiljuti vaadatud

Jaga ja võrdle