Ristjan Rahtma, Renate Männamäe, Raili Tegally, Eiko Pikkur


RE/MAX Estonia, mis kuulub maailmas suurimasse rahvusvahelisse kinnisvara ketti, avab peatselt Pärnus oma kaheksanda kontori. RE/MAX Pärnu frantsiisi leping sai allkirjastatud 31. juulil.


RE/MAX Pärnu kontorit juhtima hakkav Renate Männamäe: „Kui ma poolteist aastat tagasi ühes RE/MAX Tallinna kontoris tööd alustasin, siis oli minu eesmärgiks saada parimaks maakleriks Tallinnas. Elu viis mind aga Pärnusse ja vaadates siinset aktiivset kinnisvaraturgu oli minu järgmine ainuõige samm avada siin oma RE/MAXi kontor. Tänaseks on frantsiisi leping koos kolme partneriga sõlmitud ja otsime mugavaimat töökeskkonda nii oma klientide kui ka partnerite jaoks. Oma kinnisvara soovidega saab juba täna minu poole pöörduda aadressil [email protected].“

 

„Olles osa nr.1 kinnisvarabrändist maailmas, saame oma maakleritele pakkuda parimaid valdkonnapõhiseid koolitusi, uusimat tehnoloogiat ja suurimat kontaktide võrgustikku. Need on meie edu võtmed ja läbi selle tagame parima kvaliteedi ja klienditeeninduse nii meie kinnisvara müüjate kui ostjate jaoks. Eesmärk on viie aastaga kasvada ning jõuda 20 maaklerini RE/MAX Pärnus. Kui sinagi unistad edust ja soovid meiega liituda, siis vaata: https://www.remax.ee/remax_kandideeri.aspx“ jätkas Männamäe.

 

„Mul on ääriselt hea meel, et RE/MAX jätkab laienemist ja nüüd on ka Pärnus esindatud. Meie Pärnu kontori juht on noor ja ambitsioonikas, tema plaanid inspireerivad – jälgin põnevusega, kuidas need realiseeruma hakkavad,“ ütles RE/MAX Estonia juht Aivar Vilbo.

 

RE/MAX frantsiis on Eesti kinnisvaraturul tuntud ja hinnatud kaubamärk olles esindatud kokku kaheksa kontoriga: kuue kontoriga Tallinnas, kontoriga Tartus ja nüüd ka Pärnus. RE/MAX´is on täna ligi 100 maaklerit ja lähema aja plaan on kasvatada seda arvu 150-ni. RE/MAX kontorite eelmise aasta käive oli 1 700 000 eurot. Sellel aasta prognoositakse käibe kasvu 20%.

RE/MAX brändi ärikontseptsioon on üles ehitatud frantsiisivõrgustikule, mis võimaldab igal hakkajal inimesel luua oma RE/MAX kaubamärki kandev kinnisvarabüroo, kasutades selleks RE/MAXi teadmisi, pikaaegseid kogemusi ja koolitusprogramme. Kõik, kellel on huvi astuda oma karjääris samm edasi liituge RE/MAX tiimiga:  https://www.remax.ee/remax_frantsiisivoimalused.aspx.