Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114
Priit Mäeorg - RE/MAX Plus

Priit Mäeorg

RE/MAX Plus

OfficeOf RE/MAX Plus - Tallinn Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

+372 58228939; 56979920 Näita...
+372 53439770 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

OfficeOf RE/MAX Plus - Tallinn Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114
Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Priit Mäeorg

Inimestele meeldib osta, aga nendele ei meeldi, kui neile müüakse!

Oma tee müügitöö juurde leidsin juba 2011. aasta alguses ning peale ülikooli lõpetamist sama aasta suvel olen eranditult seotud olnud vaid müügivaldkonnas töötamisega. Müügitöös paelub mind eelkõige uute inimestega suhtlemine, rutiini puudumine ning kogu müügiprotsessi areng alustades kliendi soovide kaardistamisest kuni tehingu sooritamiseni ja järelmüügini välja.

Kinnisvaras olen olnud tegev alates 2015. aastast, mil olin osa müügiagentuuri Sellit'i meeskonnast. Sellit'is veedetud aastad täiustasid minu teadmisi kõige enam müügipsühholoogia ja müügitsükli tehnilise poole pealt.

RE/MAX Plus meeskonnaga liitudes teadsin, et siin on mul kõik võimalused viia enda kinnisvarakarjäär täiesti uuele tasemele. RE/MAX brändi pikaaegsed kogemused, koolitusprogrammid ning rahvusvahelisus olid just need tegurid, mis mind kõnetasid. Pöördudes RE/MAX Estonia meeskonna poole, olen kindel, et kliendi kinnisvaraalased vajadused saavad parimal võimalikul viisil täidetud!

Kinnisvaramaakleri töö juures pean oluliseks enda kliendi huvide eest seismist nii hästi kui see on võimalik, kuid veel olulisem on omavaheline koostöö ja usaldus - töö käib ikkagi ühise eesmärgi nimel!

Mind iseloomustavad märksõnad, mis maakleritöös kaasa aitavad on:
-     Kohusetundlikkus
-     Pealehakkamine
-     Läbirääkimisoskus
-     Kättesaadavus ja tagasiside

Minu eesmärgiks on teenindada enda kliente nii, et läbi arutelu jõuaksime ühiselt õigete valikute ja otsuste juurde. Minu ülesandeks on klienti suunata ja aidata tal osta, müüa või üürida. Üks hästi teenindatud klient on Sinu eluaegne klient ning selle poole ma püüdlengi!

Tagasiside minu klientidelt: "Minu kui kinnisvaravõhiku jaoks tegi Priit müügiprotsessi sujuvaks ja meeldivaks ning kummutas kliendi iganenud eelarvamuse väärtusest mida vahendaja toob. Priit teeb oma ametile head reklaami." Erki
“Maakler Priiduga oli lihtne ja usaldusväärne koostöö. Enne müügiprotsessi algust sai kõik pisiasjad kokku leppida ja kuni tehingu sõlmimiseni ei olnud minul tarvis protsessiga tegeleda.” Katrin

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel