Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114
Miko Kallas - RE/MAX Plus

Miko Kallas

RE/MAX Plus

OfficeOf RE/MAX Plus - Tallinn Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

+372 58228939; 56979920 Näita...
+372 53417920 Näita...

Saada meile kiri 

Nimi:
*
Eesnimi
Telefon
E-posti aadress
Kommentaarid
 

OfficeOf RE/MAX Plus - Tallinn Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114
Kaupmehe 7
Tallinn, Harjumaa, Eesti
10114

Miko Kallas

Teie uue kodu võti.

Seisan selle eest, et iga klient saaks VIP teeninduskogemuse ja leiaks oma unistuste kodu. Lisaks maakleri tööle kirjutan klienditeenindusega põimuvat blogi (www.happinesshero.org), sest teenindus on iga eduka äri ja suhte alus.

RE/MAX on minu jaoks klienditeenindusettevõte, mis pakub oma klientidele esmaklassilist kinnisvaranõustamist. Jätame oma egod koju ning paneme Teie huvid alati enda omadest ette. Kinnisvara on lihtsalt vahend, kuidas meie kõrge teeninduskvaliteet Teieni tuua.

Olen passiivselt kinnisvara jälginud juba aastaid ning 2017 septembris tegin otsuse tuua oma 2009. aastasse ulatuv teeninduskogemus ka aktiivselt kinnisvaraturule.

Miks RE/MAX PLUS?

Otsus liituda RE/MAX PLUSi meeskonnaga oli väga lihtne. Margus näitas mulle, kui oluline on neile klienditeenindus ning kuidas nad seda oma klientide jaoks pakuvad. See ühtis üks-ühele minu arusaamade ja visiooniga. Ühise arusaamaga klienditeenindusse tegi Margus mulle marlonbrandoliku pakkumise, millest oli võimatu keelduda.

Kinnisvara ostmine ja müümine on väga nüanssiderohke protsess. Minu eesmärk on võtta kõik viimse pisidetailini enda ajada ning teha protsess Teie jaoks väga meeldivaks ning lihtsaks.

_______________________________________________________________________

I stand for giving VIP service to every single customer and finding you the dream home. In addition to being a broker, I’m writing a customer service blog (www.happinesshero.org), because customer service is the key to every successful business and relationship.

To me, RE/MAX is a customer service company, which provides exceptional service to its customers. We leave our egos at home and before anything else focus on customer’s specific needs.

I have been passively keeping my eye on real estate for years and in 2017 September made a decision to take my service experience from 2009 to real estate market.

Why RE/MAX PLUS?

The decision to join the RE/MAX PLUS team was really easy for me. Margus showed me how important is customer service to them and how they do it. We had the same understanding and vision how it’s supposed to be done. With that, like Marlon Brando, Margus made me an offer I just couldn’t refuse.

Buying and selling real estate is a very nuanced process. My goal is to take care of everything for you and make the process really enjoyable and simple.

Keeleoskus

Inglise keel
Eesti keel